Říční 90, Chlumec nad Cidlinou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Č

Pani MUDr.Konášová je nejlepší veterinářka,kterou znám!! Zachranila mi 13.letou terierku.V Praze mi ji chtěli nechat utratit a nebo operaci za neskutečně peníze a ještě nic nepracovali.Takže Pani veterinarce děkuji za záchranu mého pejska.A za krásný pristup a doporucuji ji kazdemu.Sama se mi ještě u sebe doma o nej starala.A to za směšnou částku s porovnáním v Praze.

Neuveritelne hodna a ochotna lekarka, s velkym srdcem. Skvela diagnosticka, skutecne zvirata miluje a je to videt na jeji praci. Nam pred lety zachranila fenku z klinicke smrti, kdyz se prehralav autobuse, naprosto racionalne postupovala v totalne krizove situaci a kajuska tady s nami byla jeste dalsich 10 let. velke diky teto zkusene lekarce!

Jsme moc spokojeni. Pani doktorka je ochotna poradit a pomoct. Prijemne jednani, ceny, prostredi a ted i lepsi pracovni doba. Diky moc.

Paní doktorka Konášová je vždy velmi ochotná a dokonce i v domácím prostředí poradí třeba o víkendu. A hlavně, nestáhne vás z kůže jako jiní, ani ne tak dobří lékaři. Děkujeme.

Š

S paní veterinářkou jsme velice spokojeni už nám zachránila psa na poslední chvíli a kozu také, paní doktorka je velice ochotná. Rodina Šubrova Bílé Vchynice

Opravdu úžasná,vždy si ví rady.Moc doporučuji.

Velmi kvalitní lékařka.Má zájem o své pacienty,dochází domů.Prostě už bych neměnil.
Doubrava