Vladimíra Žďánská, kardiolog Liberec

MUDr. Vladimíra Žďánská

Kardiolog

Masarykova 9/699, Liberec
Odborný lékař dětský kardiolog

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

• dětská kardiologie

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé,příjemné a ochotné,dcery tam chodí rády.Kolářová-Jablonec nad Nisou

ochotná lékařka, ráda a bez obličejů vysvětlí rodičům pokud něčemu nerozumí, má velmi pěkný vztah k dětem, ordinace vypadá jako ve školce, což se hlavně malému dítěti líbí

Nesmírně pečlivá a zodpovědná lékařka.

Setkání s paní doktorkou potvrzuje všechny předchozí komentáře, chválící její vysokou odbornost a profesionální přístup spojený s mimořádně laskavým lidským přístupem, jenž u pacienta vyvolává pocit důvěry a empatie
Ing Goláň

Absolvovali jsme vyšetření u paní doktorky. Zpočátku jsme se obávali, ale žádné obavy nebyly na místě. Paní doktorka je nejen vynikající profesionál, ale je velmi vstřícná, chápavá a svou práci umí vzít řádně do rukou. Komunikace s ní je velmi příjemná, udělala si na nás čas , ukázala nám své EKG křivky a vše nám pěkně vysvětlila. Doposud jsme nepotkali lepší lékařku, již se těšíme na kontrolu.
Koditkovi

K paní doktorce chodím se synem 3-4x do roka na prevenci , a vždy je po profesní stránce velmi pečlivá a důsledná , po lidské stránce příjemná , pohodová a milá. Veškeré dotazy vyčerpávajícím a jasným způsobem zodpoví . Jsme s její péčí velmi spokojení , je to skutečně odbornice . Příjemnou sestřičku chválím také . Chládková , Liberec

Velice chválíme přístup paní doktorky k pacientům i jejich rodičům. Jezdíme k ní jedenkrát ročně na kontrolu a pokaždé je paní doktorka velmi ochotná a příjemná. Stejně tak chválíme i sestřičku. Jsme rádi, že takoví zdravotníci existují.
Děkujeme

Chodíme k paní doktorce s dcerami. Skvělý přístup, odborná pomoc. Dojíždíme za ní z České Lípy. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je vždy ochotná vše detailně vysvětlit, pokud mohu posoudit, odborně je na velmi vysoké úrovni. Už v době, kdy praktikovala jako dětský lékař, byla její péče nadstandardní, např. byla prakticky kdykoliv ochotná přijet a vyšetřit dceru doma, neměla problém s konzultací po telefonu (za kterou předpokládám nikdy neviděla od pojišťovny ani korunu), zkrátka, šlo jí evidentně především o zdraví pacienta. Zkrátka perfektní! :)

Od 9.3.2009 do 12.3.2009 jsem docházel s dcerou Petrou na vyšetření k paní doktorce.Pokud bych mohl říct hodnocení nejen na paní doktorku,ale i na sestřičku...řeknu...100% PERFEKTNÍ.Jak v přístupu,tak i po odborné stránce.Paní doktorka společně se sestřičkou jsou úžasný,nebojím se říct přímo vzorový tým a já jim moc děkuji.

• dětská kardiologie