Vladimíra Žďánská, kardiolog Liberec

MUDr. Vladimíra Žďánská

Uložit

Kardiolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 9/699, Liberec
Odborný lékař dětský kardiolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dětská kardiologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé,příjemné a ochotné,dcery tam chodí rády.Kolářová-Jablonec nad Nisou

J
Ověřeny pacient

ochotná lékařka, ráda a bez obličejů vysvětlí rodičům pokud něčemu nerozumí, má velmi pěkný vztah k dětem, ordinace vypadá jako ve školce, což se hlavně malému dítěti líbí

Nesmírně pečlivá a zodpovědná lékařka.

Ověřeny pacient

Setkání s paní doktorkou potvrzuje všechny předchozí komentáře, chválící její vysokou odbornost a profesionální přístup spojený s mimořádně laskavým lidským přístupem, jenž u pacienta vyvolává pocit důvěry a empatie
Ing Goláň

Ověřeny pacient

Absolvovali jsme vyšetření u paní doktorky. Zpočátku jsme se obávali, ale žádné obavy nebyly na místě. Paní doktorka je nejen vynikající profesionál, ale je velmi vstřícná, chápavá a svou práci umí vzít řádně do rukou. Komunikace s ní je velmi příjemná, udělala si na nás čas , ukázala nám své EKG křivky a vše nám pěkně vysvětlila. Doposud jsme nepotkali lepší lékařku, již se těšíme na kontrolu.
Koditkovi

K paní doktorce chodím se synem 3-4x do roka na prevenci , a vždy je po profesní stránce velmi pečlivá a důsledná , po lidské stránce příjemná , pohodová a milá. Veškeré dotazy vyčerpávajícím a jasným způsobem zodpoví . Jsme s její péčí velmi spokojení , je to skutečně odbornice . Příjemnou sestřičku chválím také . Chládková , Liberec

V
Ověřeny pacient

Velice chválíme přístup paní doktorky k pacientům i jejich rodičům. Jezdíme k ní jedenkrát ročně na kontrolu a pokaždé je paní doktorka velmi ochotná a příjemná. Stejně tak chválíme i sestřičku. Jsme rádi, že takoví zdravotníci existují.
Děkujeme

S
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce s dcerami. Skvělý přístup, odborná pomoc. Dojíždíme za ní z České Lípy. Rozhodně doporučuji.

D

Paní doktorka je vždy ochotná vše detailně vysvětlit, pokud mohu posoudit, odborně je na velmi vysoké úrovni. Už v době, kdy praktikovala jako dětský lékař, byla její péče nadstandardní, např. byla prakticky kdykoliv ochotná přijet a vyšetřit dceru doma, neměla problém s konzultací po telefonu (za kterou předpokládám nikdy neviděla od pojišťovny ani korunu), zkrátka, šlo jí evidentně především o zdraví pacienta. Zkrátka perfektní! :)

P
Ověřeny pacient

Od 9.3.2009 do 12.3.2009 jsem docházel s dcerou Petrou na vyšetření k paní doktorce.Pokud bych mohl říct hodnocení nejen na paní doktorku,ale i na sestřičku...řeknu...100% PERFEKTNÍ.Jak v přístupu,tak i po odborné stránce.Paní doktorka společně se sestřičkou jsou úžasný,nebojím se říct přímo vzorový tým a já jim moc děkuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • dětská kardiologie