Lékařský dům Zlín
Kotěrova 5529, Zlín

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Lékařský dům Zlín Jiný

Ordinaci mohu všem doporučit. Byla jsem sice jen na vyšetření, ale přístup pana doktora je velmi vstřícný a příjemný. Můžete se na cokoliv zeptat, pan doktor vse ochotne vyslechne a vysvětlí. Sestřička je také milá a ochotná.

Umístění: Lékařský dům Zlín Jiný

Velmi doporučuji.pan doktor je velmi vstřícný a chápající lékař ochotný vždy pomoci i tel.konzultovat a pomoc.

Velice doporučuji

Léčím se u pana primáře ředu let, můžu jen doporučit.

Taky jsem byla pacientkou plicního odd. Pan primář i ostatní doktoři a sestřičky byli ochotní a vstřícní.

Já s ním mám dobré zkušenosti jako s lékařem. Je pečlivý a k pacientům se chová velmi ohleduplně.

Primář plicního oddělení, letos jsem tam ležela. Hodnotím ho jen jako primáře po organizační stránce, protože jsem ho viděla jen jednou, když mě propouštěl. Organizační stránka jeho oddělení není nejlepší. Stalo se, že od pátku do pondělí nikdo pacientce nevynesl 3 kelímky plné krvavého sputa (pro neznalé sputum = chrchly), takže je měla celou dobu na nočním stolku. Přitom je mají odnášet každé ráno. Další pacientce se ucpala hrudní drenáž, přišel nějaký lékař se sestřičkou s vozíkem plným pomůcek a snažili se jí to propláchnout. Dveře od pokoje si nezavřeli. Zatímco pan doktor se to snažil proplachovat, z chodby se ozval zoufalý pláč nějaké stařenky a hned na to ječení sestry, která jí nadávala. Myslela jsem, že pan doktor, vyběhne ven a sestru poučí, jak se chovat k pacientce. Místo toho sestra, která lékaři pomáhala s propláchnutím drenáže, řekla: "pane doktore, já zavřu dveře, aby vás to nestresovalo". Panu doktorovi se nepodařilo drenáž zprovoznit a když se sestra ptala, jestli to nebude muset přepíchnout, tak pan doktor řekl, že tu drenáž dělal primář a on mu do toho nebude vrtat. Musí se počkat, až primář přijde po nemoci a spraví to. Takže pacientce čouhala ze zad tlustá hadice napojená na "demižon" a nemohla si pohodlně lehnout a na WC musela "demižon" nosit s sebou ještě asi 2 dny naprosto zbytečně.
Taky se tam stalo, že ranní směna si stěžovala, že noční směna nepřebalila "ležáky". Hrozím se toho, že bych se na toto oddělení dostala jako "ležák".
Myslím si, že není dobré sedět na dvou židlích - být primářem a angažovat se v politice a být radním.