Dětská a dorostová psychiatrie
Hradební 18, Cheb

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Pan doktor Čapek je nejen velmi dobrý lékař,ale hlavně úctyhodný člověk,který si vždy nalezl čas na pomoc pro každého,kdo to opavdu potřeboval.Přálli bychom mu k jeho pozdnímu odchodu do důchodu,aby si ho opravdu užil
ve zdraví a pohodě ještě alespoň tolik let,o kolik "přesluhoval".

Takového kvalitního doktora a člověka si lze jen s obdivem vážit.Jeho přístup k obyčejným lidem nejen v pracovním životě ale i v jeho soukromém je obdivuhodný....!!!

prej nejhorší?? Tenhle pán ví, co jsou to dětské trable!!! Umí potěšit zraněnou dětskou duši! Táta mě opustil a mámu taky. Jsem ráda, že tady byl, když mě začal skoro zneužívat jeden člověk, pomohl mi jak z toho ven! Je báječný. Díky Vám pane doktore

Před 2.roky mi jako doktor zachránil dceru.Vždy si našel čas a jeho rady a zkušenosti se po těch dvou letech naplnili k dobru na 100%. "Sociální pracovnice" z Chebu,která měla mojí dceru po několik let v péči jako opatrovnice neslyšela moje prosby o pomoc,radu atd...Tímto panu Čapkovi děkuji a vážím si ho nejen jako doktora ale i skvělého člověka.

navštěvuji jej hodně let a vždy moc pomohl!!!!

velmi dobrý