Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Hradební 18, Cheb
Dětská a dorostová psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

M

Pan doktor Čapek je nejen velmi dobrý lékař,ale hlavně úctyhodný člověk,který si vždy nalezl čas na pomoc pro každého,kdo to opavdu potřeboval.Přálli bychom mu k jeho pozdnímu odchodu do důchodu,aby si ho opravdu užil
ve zdraví a pohodě ještě alespoň tolik let,o kolik "přesluhoval".


L

Takového kvalitního doktora a člověka si lze jen s obdivem vážit.Jeho přístup k obyčejným lidem nejen v pracovním životě ale i v jeho soukromém je obdivuhodný....!!!


P

prej nejhorší?? Tenhle pán ví, co jsou to dětské trable!!! Umí potěšit zraněnou dětskou duši! Táta mě opustil a mámu taky. Jsem ráda, že tady byl, když mě začal skoro zneužívat jeden člověk, pomohl mi jak z toho ven! Je báječný. Díky Vám pane doktore


V

Před 2.roky mi jako doktor zachránil dceru.Vždy si našel čas a jeho rady a zkušenosti se po těch dvou letech naplnili k dobru na 100%. "Sociální pracovnice" z Chebu,která měla mojí dceru po několik let v péči jako opatrovnice neslyšela moje prosby o pomoc,radu atd...Tímto panu Čapkovi děkuji a vážím si ho nejen jako doktora ale i skvělého člověka.


V

navštěvuji jej hodně let a vždy moc pomohl!!!!


H

velmi dobrý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti