Vítězslav Mejzlík, diabetolog

MUDr. Vítězslav Mejzlík

Uložit

Diabetolog Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Otakara Kubína 179, Bozkovice
Interní a diabetologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Prisla som s bolesťami v oblasti ladvin a brucha, pán doktor to okamžite označil za bolesť zad a dostala som injekciu ktorú ani nenapísal do správy, takže netuším ani akú injekciu som dostala, napísal mi silné lieky proti bolesti, v noci som samozrejme išla na pohotovosť znova kde sa ukázal zanet ladvin. Nedoporucujem s týmto pánom strácať čas, len dúfam že neublíži ešte viac ľuďom.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor byl vstřícný. Nechal mě popsat potíže, se kterými jsem na pohotovost dnes přišel a okamžitě zareagoval tak, jak jsem očekával. Nasadil mi účinnou léčbu, napsal zprávu a doporučil případné další postupy. Odcházel jsem naprosto spokojený. Dovoluji si zároveň pochválit také práci zdravotní sestry.


H
Umístění: jiné místo Jiný

Šla jsme na pohotovost se zánětem močových cest s podezřením na zánět ledvin. Doktor mě nevyšetřil, neudělal rozbory ani moči ani krve. Jednou mi klep na záda a bylo to. Kdykoliv jsme se na cokoliv zeptala, odpovídal arogantně a tak, že jsem si připadala jako nejhloupější člověk. Po třech minutách jsem odešla s antibiotiky, aniž by vůbec zjistil, zda je potřebuju, nebo je to něco míň závažného, co by přešlo samo nebo naopak něco horšího, co by vyžadovalo větší péči. Hrůza děs, už nikdy tohle nechci zažít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Ještě pořád jsem se asi nevzpamatovala z šoku, že tento člověk může pracovat jako doktor. Přišla jsem na pohotovost v ne úplně ok stavu. Již od prvního momentu, co jsem vkročila do ordinace se ke mně choval arogantně, urážel mě a ztrapňoval. Vůbec mě nevyšetřil, s tím, že vidí, že mi nic není a poslal mě pryč. Do druhého dne se můj stav zhoršil, tak jsem šla na pohotovost do Bohunic, kde mi okamžitě provedli cca 4 vyšetření, z čehož se ve finále vyklubala poměrně závažná diagnóza. Rozhodně nedoporučuji ztrácet čas návštěvou MUDr. Mejzlíka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Velmi špatná zkušenost s panem doktorem na pohotovosti v Brně. Měla jsem zánět močového měchýře, velké bolesti a v moči krev. Ani jsem nestihla říct, co mi konkrétně je, pan doktor nechtěl ani moč, ani mě neprohlédl. Měla jsem bolesti břicha, do zprávy mi napsal, že mám břicho v pořádku a prohmatané, nic takového se ale neodehrálo, ani jsem si nestihla sundat kabát. Sestřička mi v čekárně řekla, ať si připravím moč, kterou mám s sebou z domu. Když jsem ji v ordinaci vyndala, pan doktor byl naštvaný a řekl, že ho ta moč nezajímá a že ji mám hned vyhodit. Co bych dala za to, kdyby mi dal aspoň injekci od bolesti. V čekárně jsme byly jen dvě, jinak čekárna prázdná a i přes to mě pan doktor vypakoval během dvou minut. Na močový měchýř mi napsal Unidrox ATB (pouze 1 tabletu). Vyloženě prskal, když jsem mu řekla, že jsem si na velké bolesti dávala Algifen. Algifen mi zakázal a doporučil, ať na močový měchýř piju čaj a hodně citrónu. Což nechápu, když by se při takovém zánětu mělo kyselé spíš vysadit.
Během těch dvou minut ještě stihl bezdůvodně zanadávat na moji praktickou paní doktorku. Zeptal se mě, ke komu chodím a následně řekl: "to je ale blbá doktorka!" Což mi nebylo vůbec příjemné, protože chodím ke skvělé doktorce, kterou jsem v tu chvíli měla bohužel 100 km daleko, jelikož v Brně studuju. Kdybych nebyla flegmatik, tak se tam s ním asi i pohádám.
Pan doktor se snaží o nějaký humor, ale ten my pacienti vnímáme tak, že mu tam vyloženě vadíme.
Po zkušenosti s panem doktorem jsem byla vydeptaná a bolesti jsem měla dál. Jelikož mě nechtěl ani vyslechnout a snažil se mě co nejdřív zbavit, tak nevím, co udělám příště proto, aby mi věnoval aspoň trochu pozornosti, když měl čekárnu skoro prázdnou.
Ještě během toho, co jsem byla v ordinaci, měl pan doktor narážky na mě, ale i na sestřičku (styl, jakým s ní komunikoval). Když jsem to sledovala, bylo jeho chování sestřičce vyloženě nepříjemné.
Strašný zážitek. Máte neskutečné bolesti a pomoci se prostě nedočkáte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Jeden jediný doktor na brněnské pohotovosti, ke všemu s naprosto otřesným chováním, je opravdu do nebe volající. Není to pouze jediná zkušenost, ale za několik let celé mé rodiny již xtá a všechny jsou stejné. Jak na běžícím pásu, to by ani tak nevadilo, ale musel by si (pan) doktor vyslechnout pacienta a prohlédnout ho. Když bolel krk, sotva se tam podíval, když mě bolela záda, že jsem se ani nemohla pohnout, ani na ně nemákl a řekl, že stačí injekce, mazat a masírovat a pokud bude bolet dál, navštívit neurologa. Doktorovi řeknete, že vás bolí záda u krku - ve zprávě najdete bolest dolních zad, doktorovi uvedete, že nezvracíte, ve zprávě najdete pacientka zvrací. To už máte chuť se přesvědčit, jestli má ten člověk vůbec diplom. A pokud je tento doktor odborník na diabetologii, budiž, ale na pohotovosti nemá co dělat.
Velmi mě mrzí, že v Brně neexistuje adekvátní LSPP, kde by vyslechli vaše obtíže a hlavně opravdu pomohli. Plánuji podat stížnost i přímo nemocnici, protože tohle není lékařská pomoc odpovídající 21. století.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Musím se bohužel připojit k negativním názorům na pana doktora jako lékaře pohotovosti v brněnské úrazové nemocnici. Jelikož jsem si v sobotu ráno kromě horečky objevila v krku bílé povlaky, musela jsem s podezřením na angínu na pohotovost. Po cca hodinovém čekání jsem byla s hroznou zimnicí a už v celkově velmi nevolném stavu během 30s celkem necitlivě hotova. Pan doktor mi na to, že mám podezření na anglínu, řekl: ,,Že se asi málo líbám, když mám tak špatnou imunitu a chytnu angínu, Podíval se mi do krku, předepsal antibiotika a ještě utrousil ,,že jsem jinak stejně zdravá jako řípa". To už ale vcházel do dveří další pacient. Poté, co jsem byla rychle vypakována z ordinace se mi udělalo na omdlení a nebýt volných židlí, sesula bych se tam na zem. Chápu, že kdyby pan doktor nebyl tak rychlý, čekali bychom tam ještě déle, ale takto se o kvalitní lékařské péči a etice vůči pacientům opravdu nedá mluvit. Sama jsem zdravotníkem a něco podobného bych si k pacientům nikdy nedovolila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S doktorem Mejzlíkem jsem se setkala na pohotovosti, přístupem k pacientům připomíná lékaře na jatkách, byla jsem hotová za 30 sekund, aniž by mně prohlédl. Pan doktor je možná kvalitní diabetolog, ale jako internista je totálně nekompetentní. Můj problém byl vyřešen léky proti bolesti a injekcí, aplikovanou do zadnice u otevřeného okna. Na dotaz co je příčinou bolesti odpověděl, že uvidíme jak se věc bude vyvíjet. Tedy neví. Přístup lze označit za velmi chladný až arogantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Věřím, že je pan doktor odborník ve svém oboru, ale na pohotovosti jsem byla výrazně zklamaná jeho přístupem. Přišla jsem s blokem na páteři, že se nemůžu otáčet. Měla jsem stejný problém loni a vzala jsem s sebou i seznam léků, které jsem na to minulý rok brala. Pan doktor mi šáhl na horní týl (ikdyž jsem zopakovala), že mně to bolí jinde, tak řekl, že mě doporučí na neurologické vyšetření, dal mi injekci, brufen a když to bude bolet, že mám jít za neurologem. Léky z loňska ho vůbec nezajímaly. Snažila jsem se mu říct, že loni to mělo úplně jiný průběh a léčbu... a že jedu za týden na dovolenou a chci mít jistotu, že budu moct odjet. Jeho odpovědí bylo, ať mi tam přítel záda masíruje... Tomu říkám lékařská péče na jedničku... Věřím, že jeho pacienti v diabetologické ordinaci s ním mají lepší zkušenost - věřím, že pohotovost je asi pruda, pak nechápu, proč to dobrovolně dělá...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Setkala jsem se s panem doktorem na pohotovosti. Ve své ordinaci se, věřím, chová jinak, na pohotovosti byl se mnou hotov během několika minut. Dostala jsem antibiotika na zánět horních cest dýchacích, aniž by mě pan doktor vůbec poslechl. Je sice příjemné, nečekat na vyšetření dlouho, ale tento přístup a rychlost vyšetření nepovažuji za kompetentní. Pan doktor se navíc choval velmi arogantně a vyjadřoval se nepříjemně až nepřátelsky k osobním věcem, které jsem zmínila jako případnou kontraindikaci k jemu předepsané léčbě. Měla jsem pocit, že tohoto pána obtěžuji, a že nemá rád lidi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti