MUDr. Vítězslav Mejzlík

Diabetolog Více

Bozkovice 1 adresa

Interní a diabetologická ordinace
Otakara Kubína 179, Bozkovice

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Doktor byl arogantní a netrpělivý, než jsem mu vůbec stačil popsat co mi přesně je, hned mi napsal bez jakékoli vysvětlení léky a vyhodil mě z ordinace.

Docela se divím negativním názorům na pana doktora. 29.10. 2022 jsem byla na pohotovosti u pana doktora a byla jsem naprosto spokojená. Okamžitě poznal angínu a předepsal antibiotika která zabrala po první tabletě. Přístup měl úplně normální, poradil i další opatření pro zmírnění příznaků angíny a to že jsem byla ta 5 minut venku z ordinace je jenom velké plus. Za mě super!

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti v úrazové nemocnici. Slečna přede mnou odcházela z ordinace asi po půl minutě a brečela. K mému problému mi neřekl nic, kromě toho, že mám jít k jinému lékaři. Vzhledem k jeho nevhodným řečím a nulové empatii, jsem byla za velmi krátkou návštěvu ráda.

Prisla som s bolesťami v oblasti ladvin a brucha, pán doktor to okamžite označil za bolesť zad a dostala som injekciu ktorú ani nenapísal do správy, takže netuším ani akú injekciu som dostala, napísal mi silné lieky proti bolesti, v noci som samozrejme išla na pohotovosť znova kde sa ukázal zanet ladvin. Nedoporucujem s týmto pánom strácať čas, len dúfam že neublíži ešte viac ľuďom.

Pan doktor byl vstřícný. Nechal mě popsat potíže, se kterými jsem na pohotovost dnes přišel a okamžitě zareagoval tak, jak jsem očekával. Nasadil mi účinnou léčbu, napsal zprávu a doporučil případné další postupy. Odcházel jsem naprosto spokojený. Dovoluji si zároveň pochválit také práci zdravotní sestry.

Šla jsme na pohotovost se zánětem močových cest s podezřením na zánět ledvin. Doktor mě nevyšetřil, neudělal rozbory ani moči ani krve. Jednou mi klep na záda a bylo to. Kdykoliv jsme se na cokoliv zeptala, odpovídal arogantně a tak, že jsem si připadala jako nejhloupější člověk. Po třech minutách jsem odešla s antibiotiky, aniž by vůbec zjistil, zda je potřebuju, nebo je to něco míň závažného, co by přešlo samo nebo naopak něco horšího, co by vyžadovalo větší péči. Hrůza děs, už nikdy tohle nechci zažít.

Umístění: jiné místo

Ještě pořád jsem se asi nevzpamatovala z šoku, že tento člověk může pracovat jako doktor. Přišla jsem na pohotovost v ne úplně ok stavu. Již od prvního momentu, co jsem vkročila do ordinace se ke mně choval arogantně, urážel mě a ztrapňoval. Vůbec mě nevyšetřil, s tím, že vidí, že mi nic není a poslal mě pryč. Do druhého dne se můj stav zhoršil, tak jsem šla na pohotovost do Bohunic, kde mi okamžitě provedli cca 4 vyšetření, z čehož se ve finále vyklubala poměrně závažná diagnóza. Rozhodně nedoporučuji ztrácet čas návštěvou MUDr. Mejzlíka.

Velmi špatná zkušenost s panem doktorem na pohotovosti v Brně. Měla jsem zánět močového měchýře, velké bolesti a v moči krev. Ani jsem nestihla říct, co mi konkrétně je, pan doktor nechtěl ani moč, ani mě neprohlédl. Měla jsem bolesti břicha, do zprávy mi napsal, že mám břicho v pořádku a prohmatané, nic takového se ale neodehrálo, ani jsem si nestihla sundat kabát. Sestřička mi v čekárně řekla, ať si připravím moč, kterou mám s sebou z domu. Když jsem ji v ordinaci vyndala, pan doktor byl naštvaný a řekl, že ho ta moč nezajímá a že ji mám hned vyhodit. Co bych dala za to, kdyby mi dal aspoň injekci od bolesti. V čekárně jsme byly jen dvě, jinak čekárna prázdná a i přes to mě pan doktor vypakoval během dvou minut. Na močový měchýř mi napsal Unidrox ATB (pouze 1 tabletu). Vyloženě prskal, když jsem mu řekla, že jsem si na velké bolesti dávala Algifen. Algifen mi zakázal a doporučil, ať na močový měchýř piju čaj a hodně citrónu. Což nechápu, když by se při takovém zánětu mělo kyselé spíš vysadit.
Během těch dvou minut ještě stihl bezdůvodně zanadávat na moji praktickou paní doktorku. Zeptal se mě, ke komu chodím a následně řekl: "to je ale blbá doktorka!" Což mi nebylo vůbec příjemné, protože chodím ke skvělé doktorce, kterou jsem v tu chvíli měla bohužel 100 km daleko, jelikož v Brně studuju. Kdybych nebyla flegmatik, tak se tam s ním asi i pohádám.
Pan doktor se snaží o nějaký humor, ale ten my pacienti vnímáme tak, že mu tam vyloženě vadíme.
Po zkušenosti s panem doktorem jsem byla vydeptaná a bolesti jsem měla dál. Jelikož mě nechtěl ani vyslechnout a snažil se mě co nejdřív zbavit, tak nevím, co udělám příště proto, aby mi věnoval aspoň trochu pozornosti, když měl čekárnu skoro prázdnou.
Ještě během toho, co jsem byla v ordinaci, měl pan doktor narážky na mě, ale i na sestřičku (styl, jakým s ní komunikoval). Když jsem to sledovala, bylo jeho chování sestřičce vyloženě nepříjemné.
Strašný zážitek. Máte neskutečné bolesti a pomoci se prostě nedočkáte.

Jeden jediný doktor na brněnské pohotovosti, ke všemu s naprosto otřesným chováním, je opravdu do nebe volající. Není to pouze jediná zkušenost, ale za několik let celé mé rodiny již xtá a všechny jsou stejné. Jak na běžícím pásu, to by ani tak nevadilo, ale musel by si (pan) doktor vyslechnout pacienta a prohlédnout ho. Když bolel krk, sotva se tam podíval, když mě bolela záda, že jsem se ani nemohla pohnout, ani na ně nemákl a řekl, že stačí injekce, mazat a masírovat a pokud bude bolet dál, navštívit neurologa. Doktorovi řeknete, že vás bolí záda u krku - ve zprávě najdete bolest dolních zad, doktorovi uvedete, že nezvracíte, ve zprávě najdete pacientka zvrací. To už máte chuť se přesvědčit, jestli má ten člověk vůbec diplom. A pokud je tento doktor odborník na diabetologii, budiž, ale na pohotovosti nemá co dělat.
Velmi mě mrzí, že v Brně neexistuje adekvátní LSPP, kde by vyslechli vaše obtíže a hlavně opravdu pomohli. Plánuji podat stížnost i přímo nemocnici, protože tohle není lékařská pomoc odpovídající 21. století.

Musím se bohužel připojit k negativním názorům na pana doktora jako lékaře pohotovosti v brněnské úrazové nemocnici. Jelikož jsem si v sobotu ráno kromě horečky objevila v krku bílé povlaky, musela jsem s podezřením na angínu na pohotovost. Po cca hodinovém čekání jsem byla s hroznou zimnicí a už v celkově velmi nevolném stavu během 30s celkem necitlivě hotova. Pan doktor mi na to, že mám podezření na anglínu, řekl: ,,Že se asi málo líbám, když mám tak špatnou imunitu a chytnu angínu, Podíval se mi do krku, předepsal antibiotika a ještě utrousil ,,že jsem jinak stejně zdravá jako řípa". To už ale vcházel do dveří další pacient. Poté, co jsem byla rychle vypakována z ordinace se mi udělalo na omdlení a nebýt volných židlí, sesula bych se tam na zem. Chápu, že kdyby pan doktor nebyl tak rychlý, čekali bychom tam ještě déle, ale takto se o kvalitní lékařské péči a etice vůči pacientům opravdu nedá mluvit. Sama jsem zdravotníkem a něco podobného bych si k pacientům nikdy nedovolila.