Adresa

Medkova 1723, Hradec Králové
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

V
Ověřeny pacient

K paní doktorce Hypské jezdíme s našimi pejsky 10 let. Od banálního očkování až po závažné klinické stavy (císařský řez,pyometra, ....). Vždy, když je třeba,v kteroukoliv hodinu, ona a personál v každé situaci pomůže. Její profesionální přístup je nesrovnatelný s některými jinými veterináři. Opravdu, cena odpovídá kvalitě. Vilmo, děkuji...


Ověřeny pacient

Absolutní super péče, profesionální a citlivý přístup ..... jsme pacienty už léta a nesmírně spokojení. Neměnili bychom....


Měl jsem zatím jednu zkušenost s paní doktorkou a to hned operaci naší 11-ti leté fenky chrta. Paní doktorka je velmi vstřícná, naslouchá a zároveň vše důkladně vysvětlí. Pečlivě fenku před operací vyšetřila, upozornila na všechna možná rizika a po operaci byla kdykoli na telefonu pro potřebnou konzultaci. Nikdy mne neodbyla slovy, že teď nemá čas, jak se mi stávalo u jiných veterinářů.


V roce 2007 odoperovala paní doktorka Hypská mého 14 letého dobrmana - otočený žaludek a po 4 měsících jsme jeli na kliniku i se sedmiletou fenkou dobrmana, opět otočený žaludek. Od domácího určení, o co se jedná, s cestou uplynula 1,5 hodina u obou zvířat. Velmi vstřícný a profesionální přístup, obě dvě události se staly v pátek, ve večerních hodinách. Obě operace dopadly úspěšně. Kdo má zkušenosti s otočením žaludku, tak ví, že je to tahání pejska hrobníkovi z lopaty. Takže moc a moc děkuji.


Ověřeny pacient

Výborné vybavení, skvělá a profesionální péče. Nemůžu ani spočítat, kolikrát našim zvířátkům paní doktorka pomohla. To, že pomáhala mému současnému kocourkovi na svět 24. prosince ve 3 ráno jen dokazuje její oddanost pro zvířátka. Do konce života jí budu zavázána za péči, kterou našim mazlíčkům již věnovala. Navíc stálé vzdělávání jí neomezuje jen na péči o psy a kočky, ale o rozmanitou živočišnou říši (v našem případě kastrace fretky a operace hada). Viděla jsem, jak vypadá zákulisí několika ordinací, ale s takovou profesionalitou jsem se nikde jinde nesetkala. Za tyto služby si velmi ráda zaplatím.


Ověřeny pacient

Paní doktorka a její tým nám zachránili naši Ňunu, kterou s prominutím nějaký pitomec hodil jako štěňátko do příkopa, jako malinkou jsem jí tam s mamkou nosila v bedýnce zahrabanou v peřinách :)
I náš kocourek nalezený na ulici byl profesionálně vykastrován, bohužel muale před pár lety selhaly ledviny, tak už tu snámi není...
Nyní máme ještě jednu fenečku z útulku, kterou jsme tam také přihlásili. I když je hodně nedůvěřivá, pan doktor si s ní poradil na jedničku...mockrát děkujeme!!!


Ověřeny pacient

Skvělé odborné znalosti, profesionalita, příjemný personál kliniky. Ceny odpovídají kvalitě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti