MVDr. Veterinární OrdinaceValášek, Mv Plecháček NULL

Veterinář Více

Pardubice 1 adresa

Jiřího Potůčka 259, Pardubice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Pejsek

Já mám s veterinární ordinací , jen ty nejlepší zkušenosti . Ceny skvělé a skvělý přístup pánů doktorů . Nedám na tuto veterinu dopustit , díky že tu jste :-)

Mam velmi spatnou zkusenost, naprosto podcenili stav meho zakrsleho kralicka. Vice nez den mi kralicek nejedl a nebobkoval, po navsteve teto veteriny mi bylo sdeleno, ze to je u kraliku caste a bezne, dostali jsme nejake leky a poslal nas domu. Druhy den jsem pro jistotu navstivila jinou vet kliniku, protoze se mi kralickuv stav vubec nelibil. Tam udelali rentgen a jina vysetreni a rekli, ze je jeho stav uz velmi vazny a musi na operaci, kterou delaji jen v Brne. Objednali nas na operaci do Brna na druhy den rano. Bohuzel to bylo uz tak vazne, ze kralicek neprezil noc. Kdybychom jeli na tu druhou kliniku drive, mohl jeste zit.

Veterinární Ordinace - MVDr. Valášek, MVDr. Plecháček v Pardubicích - Trnová, naši rodinu po několika letech věrnosti k této ordinaci naprosto zklamal svým přístupem, kdy na vyžádání veterinární služby s výjezdem do terénu, nám jako dlouholetým zákazníkům bylo oznámeno, že máme dovoz zařídit zařídit, přestože náklady za cestu bychom uhradili.
Tento přístup v dnešní době hodnotím jako naprosto neprofesionální a nehodláme již tyto a podobné zlatokopy jakýmkoliv způsobem podporovat.

NEDOPORUČUJI PO ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI VYUŽÍVAT TUTO ZLATOKOPECKOU ORDINACI