MVDr. Veterinární OrdinacePřibek M. , Král Jan Mv NULL

Veterinář Více

Domažlice 1 adresa

Havlíčkova 264, Domažlice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Vždy nám pomohl s každým zvířetem,i mimo pracovní dobu.Maximální péče,perfektní jednání.Mohu jen doporučit.

Chodila jsem k panu Královi 2 měsíce s kočičkou a nebyl mi schopen říct co s ní je, ani že si neví rady a že mám jít jinam, protože nemá potřebné nástroje. Prodrazilo se to asi na 3 tisíce a nic jsem se nedozvedela ani ji nijak nepomohl. Nakonec jsem šla jinam a zjistila, že kočička mela rakovinu. Neodejít tak se kočička trápila, až do úplného konce! Hrůza, už nikdy více!

Za panem doktorem jezdíme se všemi zvířaty do Domažlic z Plzně. Když měla naše fena pooperační komplikace, nebyl problém se sejít v 1 hod. v noci v jeho ordinaci, kde jí pomohl. Není to mluvka s lidmi, ale když vezme zvíře do ruky, nemám pochyb o tom, že se mnou sice mluví málo, ale zvířata jemu a hlavně on jim rozumí velmi dobře a to je pro mně rozhodující.

Dobrej zvěrolékař několikrát nám naočkoval,léčil zvířata zadarmo nic nechtěl museli jsme mu nacpat alespoň 200kč.Má levné očkavání i léčbu atd.oproti jinným nejmenovaným veterinářům.Když k němu půjdete několikrát nebo jste stálí pacienti,poradí ani si nepřipočte prohlídku jako jinní.Jezdíme k němu se zvířatama rádi i moje mamka se psem a to máme blíže jinného veta.Vyléčil nám zoubky zánět,trhání,zubní kámen škrabání atd. u psů,křivou hlavičku u králíka se kterým jinnej vet nevěděl co s nim a chtěl ho uspat.Bohužel nám musel uspat kočku,měla několik potrhaných orgánů a těžké zlomeniny spadl na ní kámen.