Veterinární OrdinacePřibek M. , Král Jan Mv NULL, veterinář Domažlice

MVDr. Veterinární OrdinacePřibek M. , Král Jan Mv NULL

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkova 264, Domažlice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ordinace Jiný

Vždy nám pomohl s každým zvířetem,i mimo pracovní dobu.Maximální péče,perfektní jednání.Mohu jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu Královi 2 měsíce s kočičkou a nebyl mi schopen říct co s ní je, ani že si neví rady a že mám jít jinam, protože nemá potřebné nástroje. Prodrazilo se to asi na 3 tisíce a nic jsem se nedozvedela ani ji nijak nepomohl. Nakonec jsem šla jinam a zjistila, že kočička mela rakovinu. Neodejít tak se kočička trápila, až do úplného konce! Hrůza, už nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Za panem doktorem jezdíme se všemi zvířaty do Domažlic z Plzně. Když měla naše fena pooperační komplikace, nebyl problém se sejít v 1 hod. v noci v jeho ordinaci, kde jí pomohl. Není to mluvka s lidmi, ale když vezme zvíře do ruky, nemám pochyb o tom, že se mnou sice mluví málo, ale zvířata jemu a hlavně on jim rozumí velmi dobře a to je pro mně rozhodující.


L
Ověřeny pacient

Dobrej zvěrolékař několikrát nám naočkoval,léčil zvířata zadarmo nic nechtěl museli jsme mu nacpat alespoň 200kč.Má levné očkavání i léčbu atd.oproti jinným nejmenovaným veterinářům.Když k němu půjdete několikrát nebo jste stálí pacienti,poradí ani si nepřipočte prohlídku jako jinní.Jezdíme k němu se zvířatama rádi i moje mamka se psem a to máme blíže jinného veta.Vyléčil nám zoubky zánět,trhání,zubní kámen škrabání atd. u psů,křivou hlavičku u králíka se kterým jinnej vet nevěděl co s nim a chtěl ho uspat.Bohužel nám musel uspat kočku,měla několik potrhaných orgánů a těžké zlomeniny spadl na ní kámen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti