Veterinární Nemocnice Aesculap S.r.o.

Veterinář Více

Pardubice 1 adresa

kpt. Nálepky 237, Pardubice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Dobrý den s Aesculapem mám je a jen ty nejlepší zkušenosti.. Vyléčili mi psa z velmi agresivního druhz rakoviny pouze tím, že mu amputovali prstík a to bylo asi tak 90% že ikdyž to odoperují, nepřežije další rok.. Pejskovi je 11 let a je to čilý důchodce.. Dále se mi můj mladší pes pořezal os klo a to tak, že si přeřezal šlachu.. Paní doktorka Bacílková je vážně skvělá internistka i chirurgička... Pan Havlík je jak již tu padnul názor tvrdší ruky, ale ikdyž je drahý a v ambulanci nic moc, v životě jsem neviděla lepšího chirurga.. Každopádně kdybych měla volit, nikdy bych nikam jinam už nešla.. Byla jsem na exkurzi a vim za co si platím, jakože ta veterina je skutečně neuvěřitelný nadstandard... Takže děkuju za záchranu života jednoho pejska a záchranu zdraví ani ne dvouletého psa :)

Výborná, sice dražší veterina. Záleží velmi na doktorovi, paní Bacílková zlatá, se zvířaty si rozumí, vynikající diagnóza, nehledá zbytečně nejdražší řešení. Opak pak Havlík, vůbec mu nevadí zvířeti způsobovat bolet, hlavně když se mu v ráně může porýpat a ještě si naúčtuje zbytečné věci.

Pan doktor Havlík se bojí otevřít psovi pusu. Musela to udělat dcera, ale jelikož není veterinářka,otevřela ji málo.Havlíkovi to přesto stačilo, aby mrknul dovnitř a z toho nic co viděl, udělal naprosto chybnou diagnozu.Psa objednal na operaci za 2 tisíce,kterou by ani nemusel přežít kvůli stáří.Druhý den jsme byli u jiného vet.,kam jezdíme na očkování z chalupy,psovi pusu bez problémů otevřel,podrobně ho vyšetřil a stanovil úplně jinou diagnozu.Pes je zdráv. Havlík na psa ani nesáhl,ale zúčtoval si za "základní klinické vyšetření" 219 Kč bez daně + pak byly ještě další platby.

Sice dražší, ale kdo svá zvířátka má rád, připlatí si za ně. Pokaždé pomohli. Nejvíce jsme spokojeni s paní doktorkou Bacílkovou.