Veterinární Nemocnice Aesculap S.r.o., veterinář Pardubice

Veterinární Nemocnice Aesculap S.r.o.

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

kpt. Nálepky 237, Pardubice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P

Názor přidán dne 30.01.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

M

Názor přidán dne 10.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

V

Názor přidán dne 26.05.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ověřeny pacient

Dobrý den s Aesculapem mám je a jen ty nejlepší zkušenosti.. Vyléčili mi psa z velmi agresivního druhz rakoviny pouze tím, že mu amputovali prstík a to bylo asi tak 90% že ikdyž to odoperují, nepřežije další rok.. Pejskovi je 11 let a je to čilý důchodce.. Dále se mi můj mladší pes pořezal os klo a to tak, že si přeřezal šlachu.. Paní doktorka Bacílková je vážně skvělá internistka i chirurgička... Pan Havlík je jak již tu padnul názor tvrdší ruky, ale ikdyž je drahý a v ambulanci nic moc, v životě jsem neviděla lepšího chirurga.. Každopádně kdybych měla volit, nikdy bych nikam jinam už nešla.. Byla jsem na exkurzi a vim za co si platím, jakože ta veterina je skutečně neuvěřitelný nadstandard... Takže děkuju za záchranu života jednoho pejska a záchranu zdraví ani ne dvouletého psa :)

P
Ověřeny pacient

Výborná, sice dražší veterina. Záleží velmi na doktorovi, paní Bacílková zlatá, se zvířaty si rozumí, vynikající diagnóza, nehledá zbytečně nejdražší řešení. Opak pak Havlík, vůbec mu nevadí zvířeti způsobovat bolet, hlavně když se mu v ráně může porýpat a ještě si naúčtuje zbytečné věci.

Pan doktor Havlík se bojí otevřít psovi pusu. Musela to udělat dcera, ale jelikož není veterinářka,otevřela ji málo.Havlíkovi to přesto stačilo, aby mrknul dovnitř a z toho nic co viděl, udělal naprosto chybnou diagnozu.Psa objednal na operaci za 2 tisíce,kterou by ani nemusel přežít kvůli stáří.Druhý den jsme byli u jiného vet.,kam jezdíme na očkování z chalupy,psovi pusu bez problémů otevřel,podrobně ho vyšetřil a stanovil úplně jinou diagnozu.Pes je zdráv. Havlík na psa ani nesáhl,ale zúčtoval si za "základní klinické vyšetření" 219 Kč bez daně + pak byly ještě další platby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Sice dražší, ale kdo svá zvířátka má rád, připlatí si za ně. Pokaždé pomohli. Nejvíce jsme spokojeni s paní doktorkou Bacílkovou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti