Pražská třída 94/53, Hradec Králové

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace rentgen zvířat

Byli jsme objednaní na rtg dkk a dlk a odběr krve pro laboratoř. Přístup pana doktotora i jeho týmu byl skvělý, profesionální a zároveň lidský.

Byla jsem u pana doktora poprve preci jen to mame 60km.Operoval zlomenou panev nasemu kocourkovi.Jsem velmi spokojena s jeho pristupem.Je to podle meho nazoru clovek na pravem miste.Skoda ze je od nas tak daleko.Dekuji panu doktoru i jeho tymu.

veterinarna ambulancia podla mojho nazoru uplne naj...Ochotny,ustretovy,sikovny...kazdemu doprucujem aj pre priaznive ceny.Mojim psom uz velakrat pomohli.Dakujem.Gaziova

Na klinice je perfektní tým lékařů i sester, který se snaží zvířata léčit a ne jenom tahat peníze z páničků! Moc se mi líbí, že i když je zvíře ve stresu, tak se s ním snaží zblížit, dají mu nejprve všechno očichat, uplatí piškotem, prostě tak nějak si představuji profesionálne jednají se zvířetem.... Pomohli nám už mnohokrát a díky tomu nám stojí za to i delší dojíždění do Hradce. Možná bych taky doporučila více lékařů k dispozici v odpoledních hodinách, někdy jsme déle čekali, co není vždy jednoduché v plné čekárně nervózních zvířat.

mohu doporučit pokud chcete svého miláčka opravdu vyléčit je to pan doktor s velký D.Mám dlouholetou skušenost a to že má delší čekací dobu odpovídá jeho kvalitě práci a to že především léčí a netahá z lidí jen peníze!!!

Naprosto profesionální tým a přístup. Tento lékař opravdu pomáhá a léčí. Více už pro svého mazlíčka udělat nemužete. Pokud vám nepomůžou u pana Ekra, tak už nikde. Je náročný na své lékaře i na majitele a neostýchá se vyjádřit svůj názor, pokud se domnívá, že bylo něco zanedbáno ze strany majitele. Má zvířata rád. Velmi si pana doktora vážím. Nevýhodou je dlouhé čekání.