OZONE, s.r.o. - rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
OZONE, s.r.o. - rehabilitace
Lomní 357, Trutnov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Já jsem moc spokojená Paní Pulicarová je ve svém oboru jednička a pomohla mé dcerce a já Paní Pulicarové přeji mnoho štěstí,zdraví a pevné nervy a aby se ji moc,moc dařilo děkuji za vše

Máte pravdu, paní Věra Pulicarová není lékař. Není však ani obyčejná sestra.( Na rozdíl od vás si obyčejných sester velice vážím.) Paní Pulicarová je rehabilitační pracovnice se specializací na dětskou rehabilitaci.Doporučuji vám se informovat o vývoji systému vzdělávání v tomto oboru. K paní Pulicarové jsem sám docházel okolo r.1980 jako dítě,a jen
díky ní se mi velmi zlepšila skolióza, tak, že jsem se vyhnul korzetu,kterým mi hrozili, když,nepomůže cvičení. Od té doby vím,že se mi velice vyplatilo poslechnout jejích rad a hlavně poctivě pravidelně odcvičit. Ještě více si vážím toho, že když se mi narodil syn, tak díky včasné diagnostice Mudr.L.Martinovové z dětské nerologie, a zahájení rehabilitace
pomocí Vojtovy techniky u paní Pulicarové byl do 2 let v pořádku. Dnes by nikdo neřekl, že
měl po narození nějaký problém.
Ovšem nejvíce si považuji toho, že si kolem sebe vybírá kolektiv rehabilitačních pracovnic,
které jsou odborně velice dobře připravené, používají moderní postupy a mají pěkný přístup
k pacientům. Také mohu říci, že pracoviště jsou dobře vybavená a v příjemném prostředí. Ať je to pracoviště Palackého nebo Lomní v Trutnově,či dětská rehabilitace ve Dvoře Králové
nad Labem,určitě bych se s důvěrou svěřil do péče těchto pracovnic.
Toto zařízení má jen jednu chybu. Pro velký zájem pacientů mají někdy delší objednací lhůty.

Velmi profesionální přístup, který mi jako jediný pomohl s mými zdravotními problémy, lékaři zklamaly.

Specialistka hlavně na malé děti. Moc pěkný přístup k pacientům.

Velmi dobrá specialistka hlavně na malé děti.