Věra Kavánová, internista

MUDr. Věra Kavánová

Internista Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Švermova 144, Děkov
Interní a endokrinologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mne zklamala. Nechala mne čekat hodinu na vyšetření, i když jsem byla objednána. Musela sice zjišťovat výsledky mých odběrů, ale to jí rozhodně hodinu nezabralo. A navíc to provedla sestra. V názoru na můj problém mi neřekla nic nového, než jsem již věděla. Na vše měla svůj názor a dokonce se se mnou dohadovala o výsledku mých operačních zákroků, i když medicíně nerozumím. Jsem silná. Vyslechla jsem si drsnou kritiku své výživy a dokonce i kritiku péče mých rodičů, kteří už nežijí. Myslím, že občas nevnímala, co jí říkám. Jako by byla "v tranzu". Závěrem mi vrazila létáky o obezitě, které jsou v čekárně a obecný jídelníček. Jediné, co mne potěšilo, bylo vyšetření štítné žlázy. Je mi 60 let. Nikdy jsem ještě nezažila tak arogantního lékaře. Víckrát k ní už nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: Interní a endokrinologická ambulance

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velice zodpovědná, komunikativní a sympatická. Jsem u ní už 10 let a jedinkrát na mě byla nepříjemná a to zcela zaslouženě, kdy jsem se vykašlala na brání předepsaných léků a měla špatné výsledky. To ale rozhodně beru jako bod plus pro paní doktorku za starostlivost.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem zažila v Liberecké ordinaci spolu s její náladovostí, nyní navštěvuji jiného endokrinologa a jsem ráda, že už se s nikým, kdo má chování řeznického psa v ordinaci nesetkám. Chápu, každý nemá hold někdy svůj den, ale paní doktorka Kavánová ho viditelně nemá dost často!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Budu se opakovat co už tady napsali jiní.Skvělá paní doktorka léčím se u ní 2 roky.Vše vysvětlí tak aby to člověk pochopil velmi příjemný člověk.Sestřička moc milá.Čekací doba žádná vždy podle objednání dá se říct přesně na minutu.Paní doktorku všem pacientům DOPORUČUJI !!!!!!! Hniličková Jana


Velmi sympatická a hodná lékařka


Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, ochotná a oproti jiným vcelku "mluvná" - vysvětlí, co je potřeba, sestřička je jako andílek, čekací doby perfektní, prostředí krásné, člověk si připadá jako klient, jen jedno mě mrzí - předepsání Lindaxy a neprostudování mojí anamnézy - totiž její naprostá kontraindikace.


Tuto paní doktorku si nemůžu vynachválit, protože se u ní léčí celá moje rodina.


J

Dobrý den, Všem.
S paní doktorkou jsem měla jen zatím jednu jedinou zkušenost, ale vzhledem k onemocnění se s ní budu setkávat častěji.
Při vstupu do její ordinace mě přivítala milá a usměvavá sestřička. Pak jsem během kratičké chvíle přišla na řadu( hodina a přesný čas seděl přesně), nemusela jsem zdlouhavě čekat, vše mají perfektně naplánované a načasované, což mě velice příjemně překvapilo, nikdo nerad čeká v dlouhých frontách.
Paní doktorka mě přivítala do své ordinace a chovala se přátelsky, spontánně a upřímně, profesionálně. Vše mi vysvětlila podrobně a srozumitelně pro laika. Vyzpovídala mě ze všeho a naplánovala další postup její terapie. Takže vím, co mě čeká a jaké mám vyhlídky do budoucna.
MUSÍM KONSTATOVAT JEN, ŽE ŠKODA ŽE NENÍ TAKOVÝCH LÉKAŘŮ VÍCE. pANÍ DOKTORKU I JEJÍ SESTŘIČKU DOPORUČUJI A CHVÁLÍM.PŘEJI MNOHO SPOKOJENÝCH KLIENTŮ.


F

pečlivá a příjemná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti