MUDr. Věra Kavánová

Internista Více

Děkov 1 adresa

Interní a endokrinologická ambulance
Švermova 144, Děkov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ordinaci jsem navštívila 4x. Poprvé mi paní doktorka napsala ###, po druhé pak nadšeně snižovala na půlku pro dobré výsledky. Pak už ale výsledky tak pěkné nebyly. Návrat na celou tabletu, na moji otázku, zda se to může zase zlepšit přišla rázná odpověď, ať počítám už jen se zhoršením. Příjemná informace. Před čtvrtou návštěvou mě uklidňovala sestřička z odběru, že mám výsledky mírně horší, ale že se běžně zhoršují na zimu, tudíž to doktorka nebude ani řešit. Omyl. Začala výslech, jestli beru léky, jestli je beru správně a pravidelně. Při mém odchodu ještě došlo na dohady, zda před odběrem mám užít léky. V každém odběrovém centru a u každého doktora se člověk dozví, že léky se před odběrem neužívají, pokud nejde o speciální odběr. Sestřička od obvodního mi vždy řekla, ať léky před odběrem neberu. Od paní doktorky jsem dostala vynadáno, že léky před odběrem neužívám, žádný lékař ani sestra mi prý nemohli říct, že léky brát před odběrem nemám. Změnila jsem lékaře a jsem za to ráda.

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance Jiný

K paní doktorce jsem chodila 6 let (2015 až 2021) na endokrinologii. S péčí jsem nebyla spokojena, protože jsem necítila dostatek zájmu o mě jako o pacientku. Když jsem se stala vegetariánkou, ptala jsem se jí, když se mi zhoršily výsledky štítné žlázy, jestli nevadí, že nyní konzumuji více sóji. Ona se arogantně zasmála a řekla, že je to úplně jedno. Za nějakou dobu jsem si všimla, že v příbalovém letáku Euthyroxu je napsáno, že sója zhoršuje vstřebávání léku... Od té doby, co se sóji vyhýbám a mám výsledky stabilizovanější. Nejvíce mi vadil neosobní přístup - kontrolovala jen čísla ve výsledcích odběrů a když jsem jí říkala, že se necítím dobře, odsekla na to, že výsledky mám krásné, tak se mám cítit krásně, nashledanou. (šlo jen o výsledky TSH, jsou i jiné ukazatele - protilátky, T4 a T3...) V ordinaci jsem byla asi 5 minut, i když jsem zažívala symptomy hashimotovy tyreoiditidy. Za mě nedoporučuji, našla jsem si jinou lékařku.

Paní doktorka mne zklamala. Nechala mne čekat hodinu na vyšetření, i když jsem byla objednána. Musela sice zjišťovat výsledky mých odběrů, ale to jí rozhodně hodinu nezabralo. A navíc to provedla sestra. V názoru na můj problém mi neřekla nic nového, než jsem již věděla. Na vše měla svůj názor a dokonce se se mnou dohadovala o výsledku mých operačních zákroků, i když medicíně nerozumím. Jsem silná. Vyslechla jsem si drsnou kritiku své výživy a dokonce i kritiku péče mých rodičů, kteří už nežijí. Myslím, že občas nevnímala, co jí říkám. Jako by byla "v tranzu". Závěrem mi vrazila létáky o obezitě, které jsou v čekárně a obecný jídelníček. Jediné, co mne potěšilo, bylo vyšetření štítné žlázy. Je mi 60 let. Nikdy jsem ještě nezažila tak arogantního lékaře. Víckrát k ní už nepůjdu.

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velice zodpovědná, komunikativní a sympatická. Jsem u ní už 10 let a jedinkrát na mě byla nepříjemná a to zcela zaslouženě, kdy jsem se vykašlala na brání předepsaných léků a měla špatné výsledky. To ale rozhodně beru jako bod plus pro paní doktorku za starostlivost.

Paní doktorku jsem zažila v Liberecké ordinaci spolu s její náladovostí, nyní navštěvuji jiného endokrinologa a jsem ráda, že už se s nikým, kdo má chování řeznického psa v ordinaci nesetkám. Chápu, každý nemá hold někdy svůj den, ale paní doktorka Kavánová ho viditelně nemá dost často!

Budu se opakovat co už tady napsali jiní.Skvělá paní doktorka léčím se u ní 2 roky.Vše vysvětlí tak aby to člověk pochopil velmi příjemný člověk.Sestřička moc milá.Čekací doba žádná vždy podle objednání dá se říct přesně na minutu.Paní doktorku všem pacientům DOPORUČUJI !!!!!!! Hniličková Jana

Velmi sympatická a hodná lékařka

Paní doktorka je milá, ochotná a oproti jiným vcelku "mluvná" - vysvětlí, co je potřeba, sestřička je jako andílek, čekací doby perfektní, prostředí krásné, člověk si připadá jako klient, jen jedno mě mrzí - předepsání Lindaxy a neprostudování mojí anamnézy - totiž její naprostá kontraindikace.

Tuto paní doktorku si nemůžu vynachválit, protože se u ní léčí celá moje rodina.

Dobrý den, Všem.
S paní doktorkou jsem měla jen zatím jednu jedinou zkušenost, ale vzhledem k onemocnění se s ní budu setkávat častěji.
Při vstupu do její ordinace mě přivítala milá a usměvavá sestřička. Pak jsem během kratičké chvíle přišla na řadu( hodina a přesný čas seděl přesně), nemusela jsem zdlouhavě čekat, vše mají perfektně naplánované a načasované, což mě velice příjemně překvapilo, nikdo nerad čeká v dlouhých frontách.
Paní doktorka mě přivítala do své ordinace a chovala se přátelsky, spontánně a upřímně, profesionálně. Vše mi vysvětlila podrobně a srozumitelně pro laika. Vyzpovídala mě ze všeho a naplánovala další postup její terapie. Takže vím, co mě čeká a jaké mám vyhlídky do budoucna.
MUSÍM KONSTATOVAT JEN, ŽE ŠKODA ŽE NENÍ TAKOVÝCH LÉKAŘŮ VÍCE. pANÍ DOKTORKU I JEJÍ SESTŘIČKU DOPORUČUJI A CHVÁLÍM.PŘEJI MNOHO SPOKOJENÝCH KLIENTŮ.