Věra Kavánová, internista

MUDr. Věra Kavánová

Internista

Švermova 144, Děkov
Interní a endokrinologická ambulance

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní a endokrinologická ambulance

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velice zodpovědná, komunikativní a sympatická. Jsem u ní už 10 let a jedinkrát na mě byla nepříjemná a to zcela zaslouženě, kdy jsem se vykašlala na brání předepsaných léků a měla špatné výsledky. To ale rozhodně beru jako bod plus pro paní doktorku za starostlivost.

Paní doktorku jsem zažila v Liberecké ordinaci spolu s její náladovostí, nyní navštěvuji jiného endokrinologa a jsem ráda, že už se s nikým, kdo má chování řeznického psa v ordinaci nesetkám. Chápu, každý nemá hold někdy svůj den, ale paní doktorka Kavánová ho viditelně nemá dost často!

Budu se opakovat co už tady napsali jiní.Skvělá paní doktorka léčím se u ní 2 roky.Vše vysvětlí tak aby to člověk pochopil velmi příjemný člověk.Sestřička moc milá.Čekací doba žádná vždy podle objednání dá se říct přesně na minutu.Paní doktorku všem pacientům DOPORUČUJI !!!!!!! Hniličková Jana

Velmi sympatická a hodná lékařka

Paní doktorka je milá, ochotná a oproti jiným vcelku "mluvná" - vysvětlí, co je potřeba, sestřička je jako andílek, čekací doby perfektní, prostředí krásné, člověk si připadá jako klient, jen jedno mě mrzí - předepsání Lindaxy a neprostudování mojí anamnézy - totiž její naprostá kontraindikace.

Tuto paní doktorku si nemůžu vynachválit, protože se u ní léčí celá moje rodina.

Dobrý den, Všem.
S paní doktorkou jsem měla jen zatím jednu jedinou zkušenost, ale vzhledem k onemocnění se s ní budu setkávat častěji.
Při vstupu do její ordinace mě přivítala milá a usměvavá sestřička. Pak jsem během kratičké chvíle přišla na řadu( hodina a přesný čas seděl přesně), nemusela jsem zdlouhavě čekat, vše mají perfektně naplánované a načasované, což mě velice příjemně překvapilo, nikdo nerad čeká v dlouhých frontách.
Paní doktorka mě přivítala do své ordinace a chovala se přátelsky, spontánně a upřímně, profesionálně. Vše mi vysvětlila podrobně a srozumitelně pro laika. Vyzpovídala mě ze všeho a naplánovala další postup její terapie. Takže vím, co mě čeká a jaké mám vyhlídky do budoucna.
MUSÍM KONSTATOVAT JEN, ŽE ŠKODA ŽE NENÍ TAKOVÝCH LÉKAŘŮ VÍCE. pANÍ DOKTORKU I JEJÍ SESTŘIČKU DOPORUČUJI A CHVÁLÍM.PŘEJI MNOHO SPOKOJENÝCH KLIENTŮ.

F

pečlivá a příjemná