Vrchlického 59, Jihlava
Ambulance lékařské genetiky

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Paní doktorku velmi doporučuji,příjemná,milá,a je to určitě odborník na svém místě.

je skvělá...

Velmi schopná, zodpovědná, pečlivá. Angažuje se i nad rámec svých povinností. Opravdu lékařka kterou lze jen a pouze doporučit !

Skvělá paní doktorka, hodná empatická. Doporučuji

Na paní doktorku musí pět jen samou chválu!!!!!U prvního syna nám zjistila genetické postižení s 25 % pro další těhotenství. A jen díky ní máme ještě dva zdarvé syny. Všem mocmocmoc D O P O R U Č U J I !!!!!! Pavla Frýdek-Místek

S paní doktorkou jsem v častém kontaktu a jsem moc spoojená! Všem doporučuji.