Sam. ord. lékaře spec. - TRN
Svitavská 25/480, Moravská Třebová

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Tahle pani doktorka je opravdu zlaty clovek,nebere lidi jen jako pacienty,umi nejen lecit dany problem,ale pomuze i s psychikou. Moc hodna pani,mila a ochotna. A sestra, musi si udelat poradek a kdo chce za pani doktorkou musi si proste pockat, vzdyt zo stoji za to.

Ano souhlasim velmi dobra doktorka ale sestra necha pacienta v problemech čekat 1,5 i 2 h a to je na dnešni dobu hodně pochytaji se dalši bacily.

W

Paní doktorka je samozřejmě skvělý profesionál i člověk! A co se týče sestřičky, být lékařem,takovou bych přesně hledal. Díky ní někteří většinou důchodci totiž paní doktorku doslova nezašlapou...sestřička dělá perfektně řád v běhu ordinace! Bohužel spousta z nás si myslí že musí dostat vše hned,že milí spoluobčané,takže buďme rádi že Váš aspoň někdo dokáže vrátit zpět na zem.

Vyborna,poradi,popise co a jak,vse vysvetli.

Lékařka super, skvělá,citlivá, snaží se pomoci...
ale ta její sestra je děs a hrůza

Jsem také maximálně spokojená, paní doktorka je milá, vdy še perfektně vysvětlí a hlavně rychle pomůže!

Výborná doktorka se zájmem o pacienta,vřele doporučuji

je skvělá ochotná je prostě nej

Velice příjemná , ochotná , lékařka na svém místě .

Skvělá, spolehlivá, příjemného vystupování, profesionální přístup k pacientovy.