Hradec Králové
Labská Louka 650, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Hradec Králové Jiný

es kulhal a domnívali jsme se, že je to artróza. Při vyšetření dr. Bartoš udělala rtg, snímek, ani nám jej neukázal a diagnostikoval pohmatem rozsáhlý a neléčitelný nádor, kde operace ani chemoterapie nejsou možné. Prodal nám řadu posilujících kapkek a tablet na imunitu. V momentu, kdy jste v šoku z terminální diagnozy je vnucení luxusních léků na imunitu "supí taktika".

Ctěli bychom poděkovat panu doktorovi za péči o našeho pejska. Jeho přístup k zvířátkům mnohým veterinářům chybí. Je to ten nejlepší doktor. Díky jemu i celému kolektivu kliniky

Pan doktor je pro mne nejlepší veterinář v Hradci. Je moc šikovný a ochotný. Začali jsme k němu chodit díky králíčkovi, kterému ostatní veterináři neuměli a hlavně nechtěli pomoci. Tak jsme začli chodit do jeho ordinace i s ostatním zvířectvem a vždy jsme spokojení - a to i s jeho kolegy.

Pan doktor je ten nejlepší co znám. Staral se mi o dva kocourky hlavně o mladšího, kterého pokousal bulťák a teď se stará zase o všechny moje zvířátka, dvě kočičky a králíčka. Mohu ho jen vřele doporučit, nejen za přístup, ale i příjemné prostředí...

Je to fakt profesionál, čubu nám porazilo auto a vypadalo to s ní zle. Ale pan doktor nám ji dal dokupy a dnes lítá, jak splašená. Pan doktor je příjemný, milý a mají tam pěkně prostředí.