Václav Bartoš, veterinář Hradec Králové

MVDr. Václav Bartoš

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Labská Louka 650, Hradec Králové
Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Ctěli bychom poděkovat panu doktorovi za péči o našeho pejska. Jeho přístup k zvířátkům mnohým veterinářům chybí. Je to ten nejlepší doktor. Díky jemu i celému kolektivu kliniky


Ověřeny pacient

Pan doktor je pro mne nejlepší veterinář v Hradci. Je moc šikovný a ochotný. Začali jsme k němu chodit díky králíčkovi, kterému ostatní veterináři neuměli a hlavně nechtěli pomoci. Tak jsme začli chodit do jeho ordinace i s ostatním zvířectvem a vždy jsme spokojení - a to i s jeho kolegy.


J

Pan doktor je ten nejlepší co znám. Staral se mi o dva kocourky hlavně o mladšího, kterého pokousal bulťák a teď se stará zase o všechny moje zvířátka, dvě kočičky a králíčka. Mohu ho jen vřele doporučit, nejen za přístup, ale i příjemné prostředí...


Je to fakt profesionál, čubu nám porazilo auto a vypadalo to s ní zle. Ale pan doktor nám ji dal dokupy a dnes lítá, jak splašená. Pan doktor je příjemný, milý a mají tam pěkně prostředí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti