Tomáš Malina, veterinář

MVDr. Tomáš Malina

Uložit

Veterinář Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Anenská 367, Šenov u Nového Jičína
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pozitivní a profesionální přístup. Navštěvuji již několik let s loveckým psem, většinou kvůli zraněním z lesa a vždy správnou léčbou se pes v pořádku uzdravil.

Z
Umístění: Ordinace Jiný

Třináct let léčí, operuje mé psy. Vždy s lidským přístupem, odborně a vždy pomohl. Máme za sebou už několik operací. Doporučuji.

Ověřeny pacient

Chodíme k lékaři už devět let,a žádný problém, příjemný přístup, dobré rady no prostě no problema.
ALF

L

Nechápu lidi, co dali k příběhu o pejskovi nesouhlas...!!! Veškerá dokumentaci pejska byla natolik upravena a promazána, aby majitelé neměli žádnou šanci bojovat proti lékařům. TI, SE JIM POUZE OMLUVILI ZA SVÉ POCHYBENÍ, KDYŽ PEJSKOVI CELÉ MĚSÍCE TRÁPENÍ NEVZALI NIKDY ANI KAPIČKU MOČI!!! Příběh znám, majitelé znám... Ten pejsek měl maximální péči a možná víc lásky než kdejaké dítě. . . Že to nebyl obyčejný pes, ale border kolie, která sedni, lehni, zůstan apod. se učit ani nemusela, podávala packy, dala five, dělala mrvtvolku, hrála na schovávanou, nosila mobily, ovladače k televizi, tančila, otáčela se, uměla serpomodlit a za vše se uklonila, rozumněla snad každému lidskému slovu s kam vešla vzbudila pozornost!!!! Ale hlavně to byl miláček všech a ne pes od boudy. . . ALE klidně si tam choďte, ať zažije tu bolest, kterou zažíají oni. . .

Ověřeny pacient

V ŽIVOTĚ BYCH K VÁM NEŠLA ANI S KŘEČKEM !

nikdy bych tam už nešla ani s křečkem.. amatéři, díky kterým mi umřel mladý pejsek!

Dnes mi díky péči pana Maliny a kolegů umřel rok a půl starý pejsek. Rok k nim chodím co 3 týdny s tím, že můj pejsek je hubený a odmítá jíst, občas zvrací hleny... Ani jednoho z nich nenapadlo řešení, nenavrhli mi vyšetření...Řekli, že je to ok, že to patří k jeho onemocnění štítné žlázy ( ani to nechápali, měl by být obézní a štíhlý). Věřila jsem jim, protože jsem si říkala, že 4 lékaři se musejí shodnout... No jo, oni to pouze všichni četli z PC. Před dvěmi dny byl pejsek zcela mimo svou kůži, pan doktor mi řekl, že má problém, ale ledviny jsou zcela v pořádku, o několik hodin později mi v Ostravě po pár minutách- 2-3minuty jiný lékař řekl, že je v kritickém stavu. Po několika hodinách jejich péče pejsek umřel... JEN DÍKY TOMU, ŽE JSME TO NEODHALILI VČAS... přeloženo rok jim tam vykládám, co ho trápí!!! ROK!!!!

pana doktora si nemůžu vynachválit,je výborný doktor...mojemu pejskovi vždy pomohl a vyhověl i mimo ordinační hodiny...

Ověřeny pacient

Velmi příjemný, odborně zdatný personál, přijatelné ceny, individuální a pružný přístup. Osobní lékař mých psů po více než deset let s maximální spokojeností.

G
Ověřeny pacient

Vrele doporucuji,skvele chovani,vzdy dobre poradi a pomuzou....jen tak dale....

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti