Kardiologická ambulance
Jaselská 146, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance sledování srdeční vady

Nejlepší lékař, jakého znám. Né jen jako kardiolog, ale i jako člověk.
Jeho citlivý a pečlivý přístup je obdivuhodný. Krevní testy dělá sirokospektrální a vše krásně vysvětlí.
Obětuje se na úkor pacientů.
Čekací doba je delší, ale jen z důvodu jeho pečlivosti. Nevadí mi si počkat i pár hodin v čekárně, když jste kvalitně vyšetřen.

Pan doktor Kubíček je jeden z nejlepších kardiologů v ČR. Chodím k němu již přes 8 let a nemůžu být spokojenější. Pan doktor má úžasný přístup, na člověka si udělá čas a vyslechne ho, chová se lidsky a především - na pacientovi mu záleží, a to je to nejdůležitější!

MUDr Kubíček je výborný kardiolog, má perfektní přístup k pacientovi a velmi ochotné a milé sestřičky, mohu vřele doporučit.

Vynikající lékař v oblasti kardiologie, trpělivý a příjemný.

Vynikající lékař, vynikající člověk, skvělý přístup, svědomitá a profesionální péče. Být všichni lékaři s tímto přístupem, vzděláním, zkušenostmi a dovednostmi,měli bychom to nejlepší zdravotnictví na celé planetě.

Velmi svědomitý kardiolog, milý, příjemný, jediné co mi vadí, je ta čekací doba. Ale pak když se člověk dostane dovnitř, ví, že to čekání za to stálo :)

Nielen veľmi dobrý ako lekár (špecialista na správnom mieste), ale taktiez ako človek - všetci sme len ľudia. LH

Je to nejlepší kardiolog v Mladé Boleslavi a má výborný přístup k pacientům.
Dlouhá čekací doba v čekárně mi nevadí.

Vando a pane Hanuši, uvědomte si, že čekání na ošetření je minimální daň za to, že se vám pan doktor věnuje.buďtě rádi,že jste se vůbec k němu dostali. Já čekám v pořadí i 3 hodiny a nikdo v čekárně ani nemukne a jsme rádi, že máme možnost býti sledováni schopným a žádaným lékařem pri dnešní politice zdravotních pojišťoven tj šetřit.To čekání je důkazem,že i vam se bude lékař maximálně věnovat. Až si budete zdravotní péči platit plně ze svého a v hotovosti, tak už nebudete muset v čekárně sedět ani minutu!

Úžasný člověk, výborný profesionál. MUDr. Kubíčka znám již řadu let a jeho péče je opravdu nadstandartní. Stejně jako jeho dvě sestřičky je velice milý, ochotný a pečlivý. Je to lékař, na kterého nedám dopustit a ke kterému mám velikou důvěru.