Mazurská 484/2,
ANGIO - CHIRURGIE s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Operace křečových žil • 14 000 Kč

Sklerotizace varixů

Léčba křečových žil

Na Struze 6/230, Praha 1
AVICENA - CHIRURGIE s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Operace křečových žil • 14 000 Kč

Absolvent 1.lékařské fakulty UK v Praze. Pracoval jako sekundární lékař na Chirurgické klinice Nemocnice Na Bulovce a dále na Oddělení cévní chirurgie...

• křečové žíly
  • žilní onemocnění

Operace křečových žil

Na Struze 6/230, Praha 1

14 000 Kč

AVICENA - CHIRURGIE s.r.o.

Sklerotizace varixů

Cena není uvedená

Léčba křečových žil

Cena není uvedená

ANGIO - CHIRURGIE s.r.o.

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    na prstu u palce nohy mám kuří oko, které je již vystouplé, vypadá jak otlak, prst je trochu ohnutý, vypadá to nehezky a stydím se za to, do jakého stavu jsem nohu dostala. na plosce nohy mám také kuří oko. Chci se zeptat co s tím a zda je možné vyléčení.

Tento problém nespadá do oboru cévní chirurgie, nýbrž do oboru dermatologie.

MUDr. Tomáš Kneifl

• Dobry den,mam problémy s křečovými žilami na nohou.Je mi 37 let a kdysi jsem už jednu operaci podstoupila.Je vaše klinika zaměřená i na tenhle problém?

Dobrý den, jistě, můžete se objednat k vyšetření, bude provedeno klinické vyšetření včetně ultrazvukového mapování žilního systému a navržena terapie.

MUDr. Tomáš Kneifl

• křečové žíly