Tomáš Kneifl, chirurg Praha

Přijímám: dospělí

Léčba křečových žil

Operace křečových žil • 14 000 Kč

Sklerotizace varixů • 800 Kč

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Absolvent 1.lékařské fakulty UK v Praze. Pracoval jako sekundární lékař na Chirurgické klinice Nemocnice Na Bulovce a dále na Oddělení cévní chirurgie...

• Křečové žíly
  • Žilní onemocnění

• cévní chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Léčba křečových žil

Operace křečových žil

14 000 Kč

Sklerotizace varixů

800 Kč

ANGIO - CHIRURGIE s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    na prstu u palce nohy mám kuří oko, které je již vystouplé, vypadá jak otlak, prst je trochu ohnutý, vypadá to nehezky a stydím se za to, do jakého stavu jsem nohu dostala. na plosce nohy mám také kuří oko. Chci se zeptat co s tím a zda je možné vyléčení.

Tento problém nespadá do oboru cévní chirurgie, nýbrž do oboru dermatologie.

MUDr. Tomáš Kneifl

• Dobry den,mam problémy s křečovými žilami na nohou.Je mi 37 let a kdysi jsem už jednu operaci podstoupila.Je vaše klinika zaměřená i na tenhle problém?

Dobrý den, jistě, můžete se objednat k vyšetření, bude provedeno klinické vyšetření včetně ultrazvukového mapování žilního systému a navržena terapie.

• Křečové žíly
  • Žilní onemocnění