Ord. lékaře specialisty - děts. kardio
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Chodim k panu doktorovi už 9 let se synem a mohu jen doporučit je to moc milí člověk .Jsme s nim spokojeni :)

Pana doktora mohu jen doporučit. Vše vysvětlí i malému pacientovi, i rodičům. Je pečlivý, důkladný, milý. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné náladě. Je profesionální a zároveň má velmi citlivý přístup k dětem. Prostě odborník a člověk na svém místě. :-)

Zachránil mojí sestře život, když jí zjistil problémy se srdcem. Nejprve mu matka nechtěla věřit, ale bylo tomu tak a díky němu je moje sestra živá. Děkujeme!

příjemny a hodny k dětem

Velmi výborný a ochotný a ochotný doktor...moje dětičky byly ve velmi dobrých rukách!

Poznali jsme pana doktora při hospitalizaci na dětském oddělení. Skvělí lékař s úžasným přístupem k dětem, vše srozumitelně vysvětlí aniž by jste se toho domáhali.

Profesionál, vše rodičům vysvětlí, k dětem má obdivuhodný přístup. Malá brečí jen když zahlídne bílý plášť, ale u pana doktora nikdy. Všem doporučuji.

Pan doktor je opravdu skvělý, chodíme k němu rádi.

Pana Doktora i sestřičku velmi ráda doporučuji.Viktorka je má moc ráda a to je pro mě důležité jsou milý a profesionální. :o))

je opravdu skvělí,vše pečlivě prozkoumá a vysvětlí a s dětmi to umí.dělá čest své profesi.