POMADOL s.r.o., domácí oš. péče
Dobnerova 26/718, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Této služby jsme využívali více než rok,proto bych chtěla poděkovat za ni,vlastně díky tomuto jsme mohli mít maminku do poslední chvíle doma.Velký DÍK patří sestřičce Pavlínce,která byla takovým sluníčkem,které rozzářilo pokoj i když nebylo zrovna dobře.

Sestra Pavlínka Kašparovičová k nám dochází k ošetření p.Bohanose a jsme velmi spokojeni s její odbornou prací, vlídným a laskavým přístupem.

Velmi záslužná a náročná práce.K mé mamince dojíždí sestřička Pavlínka která je velmi obětavá,hodná,usměvavá a vždy ochotná pomoci.Je to služba která pomáhá nemocným,ale i celé jejich rodině.

dobrá péče,příjemné sestry,ochota,tolerance..co dodat

Chtěla bych vyjádřit poděkování a zároveň velký obdiv a úctu k práci všech zdravotních sester agentury domácí zdravotní péče POMADOL v Olomouci. V péči této agentury jsem již od června roku 1999, proto mohu posoudit práci a přístup sestřiček k nám, pacientům. Tento přístup je velmi pěkný a vstřícný, sestřičky jsou na vysoké odborné úrovni, k nám pacientům příjemné a hodné.
Tato velice záslužná práce sestřiček i agentury je zajišťována s velkým pochopením a pěkným přístupem.
Je to pro nás pacienty a klienty veliká pomoc a pocit jistoty, že jsme ve svém domácím prostředí a přitom pod odborným zdravotním dohledem. Za to všechno samozřejmě děkuji paní ředitelce Táně Sklenákové i ostatním nejmenovaným zaměstnancům agentury.
Moc děkuji všem sestrám, které svým každodenním přístupem a trpělivostí se podílí na tom, že jsem vyrovnaná a v dobré psychické pohodě, což má u mne a jistě i u ostatních pacientů velký vliv na celkový zdravotní stav. DĚKUJI

Sestřičky jsou velmi milé,ochotné.Jejich zaměstnání je náročné,přes to dokáží vyloudit krásný úsměv a dodat nemocnému člověku elán do života.K mojí mamince jezdí už třetí rok a s péčí jsme velice spokojeny.Jen je nám líto,že se sestřičky často střídají a musíme si stále dokola zvykat na nové...to je jediná maličkost,která se dá vytknout.děkujeme