MUDr. Stanislava Kacrová

Plicní lékař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

3 názor

Adresa

Plicní ambulance
Hradební 1306, Uherské Hradiště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Plicní ambulance Jiný

U paní doktorky jsem byl již několikrát a vždy se mi snažila pomoci. Je milá a vstřícná. Bohužel sestřička je pravý opak. Již při prvním telefonickém kontaktu jsem měl pocit, že ji otravuji.. Měl jsem pocit, že nejlépe bych udělal, kdybych ihned zavěsil a radši po ní nic nechtěl..Celkově její přístup nemusí spoustě lidem vyhovovat. Jinak teda tuhle ordinaci považuji za velmi kvalitní a paní doktorku za skvělou odbornici, která se Vám snaží pomoci jak to jen jde.

souhlasím s pacientama,pani doktorka je velice milá a pečlivá,přeji Vám hodně pracovních uspěchů a všem můžu vřele doporučit

Ověřený profil

Paní doktorka je vstřícná,příjemná v jednání.Je ochotná vyslechnout pacienta,vyhledávat a užívat nové léčebné metody,konzultuje v případě potřeby s dalšími lékař.pracovišti.V mém případě zásadním způsobem přispěla ke zlepšení mého zdravotního stavu.Plně doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Zijeme v dome s babickou ktera ma chronickou bronchitidu. Je i alergicky astmatik. Denne stale kasle. My mame syna batole. Ktery take trpi casto na prudusky uziva ventolin a denne flixotide. Muj dotaz je chron. Bronchitida nakazliva? Vnuka vidi temer denne. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, chronická bronchitida ani astma jako takové nakažlivé nejsou, ale pokud bývá babička často nachlazena- trpívá na infekty, virosy atd(které zhoršují chronické záněty v dýchacích cestách), tak zbytek rodiny by měl být opatrný a chránit se před infekcí.

MUDr. Stanislava Kacrová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.