Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie
Husova 64, Jičín

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie Jiný

Velice neochotná paní doktorka, neosobní jednání, uráží slovem a ke staršímu důchodci jako já je velmi protivná, nechce další pacienty atd...

Velice hodná, fundovaná a těm, kteří chtějí spolupracovat na svém zdraví, vždy ochotná pomoci.Mohu jí pouze poděkovat.

Paní doktorka Zajíčková je mojí odbornou lékařkou již skoro 20 let. Nesetkal jsem se u ní se špatnou náladou, neochotou. Je přímá, k pacientům vlídná, ale náročná. Skutečná odbornice. A uměla si k sobě vybrat tu správnou sestřičku. Děkuji za opakované rady a pomoc, která mně prodloužila život na tomto světě.

více než velmi velmi dobré

Paní doktorka nám několikrát vyšla vstříc,ačkoliv to nebyla její povinnost.Kéž by bylo takovýchto lékařů víc.

Důsledná,na první dojem přísná,ale ve svém oboru velice zkušená a vynikající odbornice.Děkuji za pomoc.Frýba

paní doktorka je pečlivá a svědomitá

Paní doktorka je velmi zodpovědná a nic neponechá náhodě... Ochotně poradí a dokáže člověka popíchnout řekněme k lepší životosprávě a pohybu - jako tomu bylo u mě :) Děkuji...

velmi dobra lekarka-profesionalka

Doporučuji,velice milá lékařka,která mi moc pomohla.Dokáže citlivě jednat s pacientem.Má příjemné prostředí i velice příjemnou sestřičku.Odbornost paní doktorky je na vysoké úrovni a vždy má vlídné slovo pro pacienta.