Hradební 1306, Uherské Hradiště
Plicní ambulance Uherské Hradiště (mapa)

Prosím, uvědomte si,že Mudr R. Pappová již zemřela vr.2010

Děkuji Vám za vše, paní doktorko!

Paní doktorka zemřela.

Velmi dobrý.

Paní doktorka je odborně vynikající, velice důsledná a pečlivá.Skvěle mě poléčila.Jsem maximálně spokojená.Vše vysvětlí, je velmi příjemná a sympatická.
Sestřička je také velmi příjemná, sympatická a vstřícná.
Není co dodat. Spokojenost!

Opravdu výborná paní doktorka. Sestřička je také moc milá a to přijemné prostředí je ještě takový bezva bonus. Chodit budu jedině sem :)

Byla jsem tam jednou a řeknu vám,tak ,jak tady píše předchozí,krásná,útulná, soukromá ordinace , co navíc,skutečně velmi příjemná sestra a doktorka úplně super,vyšetřila mne a s ochotou mně odpověděla na mnoho otázek ,ohledně zdravotního stavu ,které už se mnou neměly co dělat a týkaly se mého muže.Vřele doporučuji,protože dnes se spíše setkáte v takových zařízeních s arogancí..., proto je nutné,aby lidi chodily tam,kde to bude příjemné, zároven profesionální.Přeji jí hodně zdaru , úspěchů v profesi,no vlastně v poslání,které si zvolila , kde je na pravém místě a používá lékařskou etiku,tak,jak ji studovala, na tu dnes někteří lékaři a je jich hodně zcela zapoměly.

Krásná nová ambulance v centru kousek od autobusového nádraží, príma paní doktorka a milá sestřička.