Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 33, Jihlava
Alergologie a klinická imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Alergologie a klinická imunologie Jiný

Vždy mi paní doktorka pomůže i když jsem problematický pacient vše mi nesedne a mám hodně alergických reakcích na krémy a léky,ale vždy najde řešení a okamžitou pomoc.Doktorka i sestřička jsou ženy na pravém místě děkuji


J
Ověřeny pacient
Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Já s paní doktorkou nemám vůbec dobrou zkušenost,jsem astmaticka, alergik k tomu. Píše mi léky na nějakou kopřivku,sennou rýmu,kterou ani netrpim. Nechala mě bez inhalatoru a je jí to jedno. Jako co mám asi dělat,když mě v práci chytne astmatický záchvat? Se tam udusim ne.
Za mě rozhodně tahle doktorka ne!


P
Ověřeny pacient

Jako lékař je vše v pořádku, ale mám pár výhrad k ostatnímu.
1. jako na zjevení jsem se díval na scénu, když si maminka s kroutícím se dítětem musela klepat a prosit sestru o klíče - zamčené WC, to je jako z dob temného komunismu.
2. Když jsem objednaný na 13:00, tak nechat mě čekat do 13:45 s tím, že předemnou vezme své známé se kterými probírá co dělali o víkendu - to je přinejmenším neslušné.
3. Paní doktorka by si měla vyřešit zvukovou izolaci, protože VŠECHNO co se v ordinaci pronese, je zřetelně slyšet do čekárny. Posledně jsem se třeba dozvěděl ve kterých konkrétních partiích má dáma předemnou kožní problémy, což je věc kterou opravdu vědět ani nechci.


T
Ověřeny pacient

Mám akutní alergii - silnou, potřebuji pomoc -> volám paní doktorce, zvedne to sestra a) bez doporučení obvodního mě nevezmou = tzn. vysedět další zbytečnou frontu jen kvůli papíru -> nezajímá jí to b) až pak mě objedná ale až v za 3 mesíce !!! = to mám do té doby dělat jako co? vypěstovat si třeba ještě horší následky díky neřešení + a co ty 3 mesíce mám dělat ?! už ted z toho lezu po zdi


Vřele se připojuji ke všem slovům chvály na tuto jedinečnou PANÍ DOKTORKU.


Ověřeny pacient

Usměvavá ,milá a hlavně kvalitní paní doktorka. Zbavila mě mých asi příletých obtíží a s její léčbou mám konečně klid.Výborná, vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jak v odbornosti tak lidskosti. Je radost chodit na kontroly!


Ověřeny pacient

absolutní špička, byla jediná, která mě po 35 letech pomohla s astma.

Novotný


Ověřeny pacient

Paní doktorku Kochrdovou ale i setřičku mohu vřele doporučit. Je velice milá a hodná. K pacientovi přistupuje velice vřele a přátelsky.


super lekař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti