Masarykovo náměstí 33, Jihlava
Alergologie a klinická imunologie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Já s paní doktorkou nemám vůbec dobrou zkušenost,jsem astmaticka, alergik k tomu. Píše mi léky na nějakou kopřivku,sennou rýmu,kterou ani netrpim. Nechala mě bez inhalatoru a je jí to jedno. Jako co mám asi dělat,když mě v práci chytne astmatický záchvat? Se tam udusim ne.
Za mě rozhodně tahle doktorka ne!

Jako lékař je vše v pořádku, ale mám pár výhrad k ostatnímu.
1. jako na zjevení jsem se díval na scénu, když si maminka s kroutícím se dítětem musela klepat a prosit sestru o klíče - zamčené WC, to je jako z dob temného komunismu.
2. Když jsem objednaný na 13:00, tak nechat mě čekat do 13:45 s tím, že předemnou vezme své známé se kterými probírá co dělali o víkendu - to je přinejmenším neslušné.
3. Paní doktorka by si měla vyřešit zvukovou izolaci, protože VŠECHNO co se v ordinaci pronese, je zřetelně slyšet do čekárny. Posledně jsem se třeba dozvěděl ve kterých konkrétních partiích má dáma předemnou kožní problémy, což je věc kterou opravdu vědět ani nechci.

Mám akutní alergii - silnou, potřebuji pomoc -> volám paní doktorce, zvedne to sestra a) bez doporučení obvodního mě nevezmou = tzn. vysedět další zbytečnou frontu jen kvůli papíru -> nezajímá jí to b) až pak mě objedná ale až v za 3 mesíce !!! = to mám do té doby dělat jako co? vypěstovat si třeba ještě horší následky díky neřešení + a co ty 3 mesíce mám dělat ?! už ted z toho lezu po zdi

Vřele se připojuji ke všem slovům chvály na tuto jedinečnou PANÍ DOKTORKU.

Usměvavá ,milá a hlavně kvalitní paní doktorka. Zbavila mě mých asi příletých obtíží a s její léčbou mám konečně klid.Výborná, vřele doporučuji!

Nejlepší lékařka jak v odbornosti tak lidskosti. Je radost chodit na kontroly!

absolutní špička, byla jediná, která mě po 35 letech pomohla s astma.

Novotný

Paní doktorku Kochrdovou ale i setřičku mohu vřele doporučit. Je velice milá a hodná. K pacientovi přistupuje velice vřele a přátelsky.

super lekař

Eso mezi jihlavskými lékaři napříč obory. Jak ve znalostech, tak v přístupu.