Odborný lékař TRN
Karlov 1, Prostějov, Prostějov

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Naše plicní ambulance poskytuje komplexní péči o pacienty s onemocněním dýchacích cest, včetně inhalací a ambulantní infuzní léčby. Spolupracuje s pra...

Léčené nemoci

• Onemocnění dýchacích cest, kašel, dušnost, odvykání kouření

• pneumologie a ftizeologie

Umístění: Odborný lékař TRN Jiný

děkuji paní doktorce, velmi mi pomohla po Covidu, pečlivě vyšetřila, včetně celkového vyšetření na "kabině", léčba pomohla a jsem už bez obtíží, sestřičky taky skvělé, jak v ordinaci na Karlově, tak na "kabině" na ul. Janáčkova

Umístění: Odborný lékař TRN

Chtěl bych se připojit tady ke všem, co jsou spokojení s paní doktorkou Ivánkovou. Je podle mě odbornicí na svém místě s velice empatickým přístupem k pacientovi... ☺️ Sestra také ok. Hromádka Jiří

Umístění: Odborný lékař TRN kašel

skvělá paní doktorka! měl jsem problemy dlouhou dobu s kašlem, byl jsem vyšetřen v několika ambulancích (ORL, alergologie, plicní) - nikdo mi nedokázál pomoci až paní doktorka Ivánková, při první návštěvě mě podrobně vyšetřila, napsala mi léky, které mě zbavily kašle cca po týdnu, při další kontrole jsem byl už fit a naprosto spokojen, díky
Tomáš K.

Paní doktorka mi už opakovaně pomohla od agresivního kašle bez toho, aniž by se spokojila s diagnózou astmatu, kterou mi opakovaně chybně provedli v plicním sanatoriu U Ambulatoria v Olomouci. Nemusím si tak do sebe cpát kortikoidy, které mi jako jediné vždy ve finále v Olomouci předepsali (a dlužno říct, že ani omylem nepomáhaly).
Za mne mohu jen doporučit, snad jediný plicní lékař v okolí, který nad diagnózou přemýšlí a nespokojí se jen s povrchním náhledem.

Po dnešní návštěvě v ambulanci, kdy mne lékařka před ostatními pacienty nepřímo obvinila, že zneužívám léky jen proto, že jsem si přišla pro recept na lék, který není návykový dříve než jsem šla na kontrolou, vážně uvažuji o změně lékaře. Chování paní doktorky neodpovídá lékařskému kodexu. Odmítá ošetřit akutní případ bez objednání. Navrch tomu je sprostá a používá dost nevhodná slova k vyjádření svého názoru.

Přidávám se k ostatním pacientům,hlavně souhlasím s názorem:"HOSTEM 11.července 2010".Kontroly u paní lékařky mám dvakrát do roka.Vždy je usměvavá,vlídná i sestřička.Chtěla bych touto cestou jim poděkovat.Děkuji Bouchalová Oliva

Pani doktorka výborný odbornik s krásným lidským přístupem . Takový přístup jsem u žádného lékaře nezažila.

Z málo které ordinace odcházejí pacienti s úsměvem :-) Kéž by bylo více takových doktorů a seatřiček.

Mohu jen doporučit velmi pěkný profesionální přístup,paní doktorka umí poradit,vysvětlit pacien se cítí príjemně :-)

Skvělá p.doktorka i sestřička. Velmi lidský přístup k pacientům.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat,manžel prodělal TBC plic a nyní po ukončení léčby se opět začal potit a je unavený.Byl na CT a píšu zprávu,výrazná regrese pravostranné hilové a mediastinální lymfadenopatie,přetrvávající kulovité stíny ve středním a horním plicním poli vpravo,dále přítomny nevelké peribronchiální infiltráty apikálně vlevo kulovitý stín 7mm dnes došlo k vymizení drobné rozpadové dutiny S1/2vlevo v mediastinu retrokaválně několik LU do 5mm,v pr.hilu patket uzlin 16mm,zřetelná velikostní regrese.Děkuji za váš názor

Lepe je obratit se na jeho plic.osetrujiciho lekare,ktery zna vsechny podrobnosti a predesle rtg a ct. Takhle se nelze zodpovedne vyjadrit.

MUDr. Romana Ivánková