Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Komenského 821, Trutnov 1, Trutnov
Rehabilitace Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Z návštevy v ordinaci s dcerou jsem naprosto nadšená. Přísup všech byl klidný a podporující včetně okamžité pomoci.


M
Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Dnes jsem navštívila tuto ordinaci poprvé a byla jsem nadšena ochotou všech včetně pana doktora, cítila jsem se tam velice příjemně, zatím na hodnocení výsledků je ještě brzy ale už teď se cítím mnohem lépe.


M
Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Nejlepší lékař ve svém oboru, pokaždé mi pomohl. Jako dlouholetá pacientka vím o čem mluvím. Vstřícnost a ochota dr. a personálu je samozřejmostí. Takže super. Děkuji všem.


J
Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Můj problém s koleny řešili asi tři doktoři, kteří nemohli nic najít, až teprve Roman Salaj po prvních pár minutách (a po zjištění mé profese) zjistil co mi je, a nastolená léčba mi pomohla o 90% zlepšit stav během pár měsíců (do té doby jsem se s bolestmi trápil asi tři roky).
Počítejte s tím, že na vyšetření si v čekárně počkáte vážně dlouho, a léčba něco stojí. Ale pokud chcete skutečně pomoct, tak se vyplatí!


Ověřeny pacient
Umístění: Rehabilitace Trutnov Bolest páteře,jak krční tak bederní.

Pan doktor Salaj ví co dělá a opravdu tomu rozumí! Na prvním místě je u něj zotavení pacienta(člověka), který je kolikrát i v zoufale bolestivé situaci!


M
Ověřeny pacient

Jeden z mála lékařů s individuálním přístupem k pacientům! Velmi přijemný včetně personálu okolo něj. Dokázal mě podpořit i po psychické stránce, když jsem musel na rok vynechat sport.
Díky za něj! :-)
Miroslav Uherec


Velmi dobrý rehabilitační lékař s úžasným přístupem k pacientům, vždy ochotný pomoci, bez ohledu na svůj čas a objednání apod. Metody přiměřené, moderní, je vidět, že stále sleduje trendy ve svém oboru a snaží se co nejvíce ulevit za co nejmenší bolesti, nenapravuje drastickými způsoby. Vše vysvětlí, rozebere i po stránhce psychosomatické a dokáže poradit i z hlediska psychologického. Opravdu velmi dobrý lékař a v jeho středisku to opravdu funguje. Děkuji mu za to.

PhDr.Ivana SyrovátkováDošlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti