Rehabilitace Trutnov
Komenského 821, Trutnov 1, Trutnov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Jsem 7 let po onkologické léčbě a po 7 letech lymfatického otroku levé ruky mi pan doktor Salaj,jako jediný dal naději na zlepšení.Hned po první návštěvě jsem poznala,že pan doktor je profesionál ve svém oboru.jsem naprosto nadšena jeho přístupem.Musím velice pochválit i jeho usměvavý personál.Jsem moc ráda,že mohu být v jeho péči.

Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Z návštevy v ordinaci s dcerou jsem naprosto nadšená. Přísup všech byl klidný a podporující včetně okamžité pomoci.

Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Dnes jsem navštívila tuto ordinaci poprvé a byla jsem nadšena ochotou všech včetně pana doktora, cítila jsem se tam velice příjemně, zatím na hodnocení výsledků je ještě brzy ale už teď se cítím mnohem lépe.

Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Nejlepší lékař ve svém oboru, pokaždé mi pomohl. Jako dlouholetá pacientka vím o čem mluvím. Vstřícnost a ochota dr. a personálu je samozřejmostí. Takže super. Děkuji všem.

Umístění: Rehabilitace Trutnov Jiný

Můj problém s koleny řešili asi tři doktoři, kteří nemohli nic najít, až teprve Roman Salaj po prvních pár minutách (a po zjištění mé profese) zjistil co mi je, a nastolená léčba mi pomohla o 90% zlepšit stav během pár měsíců (do té doby jsem se s bolestmi trápil asi tři roky).
Počítejte s tím, že na vyšetření si v čekárně počkáte vážně dlouho, a léčba něco stojí. Ale pokud chcete skutečně pomoct, tak se vyplatí!

Umístění: Rehabilitace Trutnov Bolest páteře,jak krční tak bederní.

Pan doktor Salaj ví co dělá a opravdu tomu rozumí! Na prvním místě je u něj zotavení pacienta(člověka), který je kolikrát i v zoufale bolestivé situaci!

Jeden z mála lékařů s individuálním přístupem k pacientům! Velmi přijemný včetně personálu okolo něj. Dokázal mě podpořit i po psychické stránce, když jsem musel na rok vynechat sport.
Díky za něj! :-)
Miroslav Uherec

Velmi dobrý rehabilitační lékař s úžasným přístupem k pacientům, vždy ochotný pomoci, bez ohledu na svůj čas a objednání apod. Metody přiměřené, moderní, je vidět, že stále sleduje trendy ve svém oboru a snaží se co nejvíce ulevit za co nejmenší bolesti, nenapravuje drastickými způsoby. Vše vysvětlí, rozebere i po stránhce psychosomatické a dokáže poradit i z hlediska psychologického. Opravdu velmi dobrý lékař a v jeho středisku to opravdu funguje. Děkuji mu za to.

PhDr.Ivana Syrovátková