Rita Michalíková, alergolog Náchod

MUDr. Rita Michalíková

Alergolog, Pediatr, Imunolog

Bartoňova 908, Náchod
Alergologie, PL pro děti

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ano musím se přidat.Pani Dr je velice náladová a jedná podle toho jak se vyspinká.Pomohla mě s problemy s alergii ale to chování jí táhne dolu

Neskutečně arogantní doktorka bez sebemenší empatie. Nerad volím takových slov, ale tady to jinak definovat nemohu, nechápu, že má takto dobré hodnocení, pravděpodobně sama si sem píše na sebe chválu, protože normální inteligentní člověk ji nemůže hodnotit kladně. NEDOPORUČUJI!

Již třetím rokem tam chodím, abych dostal vakcínu na mou pylovou alergii. Zatím bezvýsledně, od března do května nemohu vůbec vycházet ven z domu.
Nedávno se mi stalo, že jsem přišel k bráně v polovině ordinační a tam zavřeno, bez jakékoliv informace.

Ale jak již bylo někde řečeno, plus pro sestřičku. Je přátelská a pamatuje si moje jméno, i když tam jsem dvě minuty měsíčně.

Po několika letech péče této lékařky, která mi oznámila, že mé astmatiské problémy jsou pouze psychického rázu, jsem po třech záchvatech skončila naštěstí v péči lékařů FN HK, kde ze mě do 14 dnů udělali zase člověka, který může žít normálně a dělat vše co chce. Tato paní Dr. se těší ve FN "velmi dobré" pověsti. Jakoukoliv léčbu u ní rozhodně nedoporučuji!

Paní doktorka Michalíková je dle mého názoru skvělá a odborně fundovaná lékařka, s citlivým a lidským přístupem k pacientům. Mohu jen vřele doporučit ostatním.

Paní doktorka má bezvadný přístup k pacientům a je skvělá odbornice, která se neustále vzdělává v oboru na tuzemských i zahraničních kongresech, nelze než pochválit

Můj syn měl alergii. Docházeli jsme k paní doktorce Michalíkové. která zjistila příčinu a léčba byla úspěšná.Nyní je syn již zcela zdráv.Děkujeme paní doktorce nejen za úspěšnou léčbu, ale i za velmi příjemné jednání.
Karel K.

Myslím, že paní doktorka je opravdu špička ve svém oboru. A navíc je to milá a šaramantní dáma. Doporučuji.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, moc mi pomohla, děkuji.

K paní doktorce docházím už mnoho let a bylo to mé nejlepší rozhodnutí.Po stránce lidské a hlavně profesionální si ji velmi vážím .Pomohla mě i mé rodině. Patří jí mé velké díky.