Alergologie, PL pro děti
Bartoňova 908, Náchod

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

K paní doktorce jsem chodila 17 let převážně v dětství a pubertě. Co se alergologické léčby týče, moje zdraví se zlepšilo díky pravidelným vakcínám. V tomto směru nemohu nic vytknout. Nicméně její chování opravdu nesedne každému, bohužel mě také ne. Paní doktorka působí jako osoba bez empatie, často měla nemístné a nepříjemné poznámky či dotazy vůči mě nebo mému vzhledu. Působí dojmem samozvané autority bez pokory a lidskosti.

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

Musím paní doktorce poděkovat za snahu , empatii a celkový přístup k mým zdravotním problémům. Podařilo vyřešit všechny mé zdravotní potíže díky léčbě a přístupu paní doktorky

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

Skvělá péče,zájem o pacienta,paní doktorka mému synovi velmi pomohla,docházíme pravidelně na injekce,nechápu zde nenávistné komentáře.Ja jsem spkojená a děkuji!Ilona

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

Obrovské zlepšení až odeznění mých obtíží. Paní doktorka provedla rozsáhlá vyšetření a nabídla mi léčbu, která okamžitě pomohla od obtíží. Jsem moc spokojená.

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

Vse perfektni, ucinna lecba, zkusena specialistka pani doktorka mi velice pomohla, sestricka hodna, doporucuji s dekuji

Umístění: Alergologie, PL pro děti Jiný

Rozhodně ne návštěvy s dětmi. Sestřička výborná. Ale doktorka, na děti je nepříjemná, sed a na nic nesahej. Jako matka jsem neobdržela nikdy žádné informace zda se stav lepší či horší, pouze předepsat léky a nashledanou. Je naladova a máte jako rodič pocit že za zdrav.stav dítěte můžete hlavně vy svou špatnou péči. Radši jsem se už víc na nic neptala, protože odpověď žádná a ještě nepříjemný pohled, čemu jako nerozumím.

Ano musím se přidat.Pani Dr je velice náladová a jedná podle toho jak se vyspinká.Pomohla mě s problemy s alergii ale to chování jí táhne dolu

Neskutečně arogantní doktorka bez sebemenší empatie. Nerad volím takových slov, ale tady to jinak definovat nemohu, nechápu, že má takto dobré hodnocení, pravděpodobně sama si sem píše na sebe chválu, protože normální inteligentní člověk ji nemůže hodnotit kladně. NEDOPORUČUJI!

Již třetím rokem tam chodím, abych dostal vakcínu na mou pylovou alergii. Zatím bezvýsledně, od března do května nemohu vůbec vycházet ven z domu.
Nedávno se mi stalo, že jsem přišel k bráně v polovině ordinační a tam zavřeno, bez jakékoliv informace.

Ale jak již bylo někde řečeno, plus pro sestřičku. Je přátelská a pamatuje si moje jméno, i když tam jsem dvě minuty měsíčně.

Po několika letech péče této lékařky, která mi oznámila, že mé astmatiské problémy jsou pouze psychického rázu, jsem po třech záchvatech skončila naštěstí v péči lékařů FN HK, kde ze mě do 14 dnů udělali zase člověka, který může žít normálně a dělat vše co chce. Tato paní Dr. se těší ve FN "velmi dobré" pověsti. Jakoukoliv léčbu u ní rozhodně nedoporučuji!