Richard Saviola, veterinář

MVDr. Richard Saviola

Uložit

Veterinář Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

28. října 1509/122, Moravská Ostrava a Přívoz
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace zákrok - dutina ústní

Dnes jsem byla se svým čtyřnohým parťákem na zákroku dutiny ústní a pan doktor provedl profesionální práci, je skvělý a má velice kladný přístup k pacientům. Děkuji moc

Rozacká Blanka


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Má recenze je negativní. Pan doktor léčil tři měsíce mou kočku antibiotiky po teto době mě jak telefonicky tak při osobní návštěvě ujistil, ze kočka je zdravá(dělal i krevní testy 2x). Do týdne po ujištění,že kočka je zdravá a nic ji nehrozí zkolabovala a tudíž jsem navštívila jinou veterinární ordinaci kde mi bylo sděleno, že má v břiše nádor o velikosti jablka a že ji bude nutné uspat, protože se už dlouho velmi trápí bolestí..Tudíž rozhodně nedoporučuji


Ověřeny pacient

K Dr.Saviolovi a spol.chodíme s naší yorkšírkou už pár let a neměnila bych.Vždy jsou všichni velice ochotní,vstřícní a laskaví.Velkým plusem je i to,že se se svými mazlíčky nemusíme objednávat a nikdy se dlouho nečeká.
Pan doktor má vždy dobrou náladu a pokaždé něco vtipného prohodí,takže odcházíme s úsměvem.


T
Ověřeny pacient

Doporucuju pana doktora Saviolu. Neni treba se predem objednavat a i presto jsem nikdy necekala dlouho. Pan doktor je vstricny, ochotny a ma rad svou praci, stejne tak pani doktorky nebo sestricky. Byli jsme i na kastraci s pejskem a vse probehlo v poradku. Neuctuje prehnane ceny jako nekteri jini veterinari.


Ověřeny pacient

Velmi dobrý veterinář, letos třikrát operoval naše morče Kujku kvůli nádorům a vždy odvedl precizní práci.
Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za citlivý přístup k malému zvířátku.
Ivona Rusková


D
Ověřeny pacient

Chtěla bych touhle cestou, poděkovat panu Saviolovi za bezchybnou, profesonialni péči o našeho psího chlapečka, která trvala přes 15 let.Děkujeme za odbornost, skvělý lidský přístup, vtip.Mnohokrát mu zachránil život, jak při otravě, tak při spravení střevní výdutě ,další operace kýla, vykastrovani, řešení alergií, aritmie, které se v pozdnim veku objevily.Stihli jsme toho za tu dobu opravdu hodne.Nebýt pana doktora, tak by nám náš malý nedělal radost tak dlouho.Jestli ještě budeme mít někdy zvířecího kamaráda, tak bych nešla jinam než zde.Ještě jednou děkujeme. Zdeňkovi


J
Ověřeny pacient

Znalý veterinář na svém místě!Nasadil léky mému tehdy 5ti letému vlkodavovi,který byl na tom se srdíčkem dost zle a dnes je mu 7let a je pořád tady.Má mou důvěru a za nenatahování klientů a citlivý přístup ke zvířátům obrovské plus plus plus .Ať se daří pane doktore!


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den, nebudu posuzovat odbornost pana doktora, protože to mi nepřísluší, ale rozhodně ho jako veterináře nemohu doporučit. Navštívili jsme jej s nemocnou kočičkou a dostalo se nám jenom výsměchu.Nebyli jsme u něj poprvé, ale toto jsme nečekali.
Kočička po měsíci, kdy neléčená musela být uspána. Nevíme, proč nestála panu doktorovi za precizní vyšetření, snad to bylo tím, že byla pouhé kotě ulice a těch je přeci všude jako máku. Dnes je to již jedno, ale rádi bychom touto informací poradili ostatním chovatelům, aby byli obezřetní, nás to stálo hodně slz a stresu.


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu skvělý,kdykoliv něco potřebujem ohledně Ejminky,vždy nám vyjde vstříc.Můžem zavolat kdykoliv,vždy pomůže,poradí a hlavně má rád i ty pejsky,kočičky a všechny ty zvířádka o které se stará :)
takže, ať to zhrnu "VELMI DOBRÝ"je opravdu moc malé ohodnocení !!!!!!


E
Ověřeny pacient

S touto ordinací jsem byla spokojena, doktor i sestřičky příjemné, vždy pomohli. Bohužel náš pes potřeboval akutní ošetření, volala jsem do ordinace zda by mohli počkat cca 30min po ordinační době (počítala jsem s pohotovostním příplatkem) bohužel pan doktor mě odbyl, že máme vydržet do rána a přijet, že mu končí ordinační doba-to bych nečekala u veterináře kde pravidelně chodíme se všemi psy, takže jsme museli jet jinam a tam už jsme zůstali.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti