Psychiatrická a sexuologická ambulance
Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Pan doktor Radosa mě velice zklamal. Byl jsem u něj ohledně gendrových problémů a jako sexuolog se choval naprosto neprofesionálně. Už od začátku se mnou mluvil posměšným tónem a vymlouval mi každou věc, co jsem mu řekl. Po deseti minutách jsem musel bez varování odejít z ordinace, abych se na místě nesložil, a už nikdy jsem se tam nevrátil. Na to, že je sexuolog, neumí vůbec zacházet s transgender lidmi a velice doporučuji k němu nechodit ohledně gendrových problémů.

pan doktor Radosa je skvělý lékař,promluví s člověkěm do hloubky,poradí,zasměje se je hodně vtipný.Je to lékař,jak má být.Mě osobně hodně moc pomohl,jinak už bych tady asi nepsala.Tímto mu za všechno děkuji a jsem mu vděčná.Helena Prokopová

Je supr, bezva se sním povídá a hlavně dokáže pomoci.

Louis je skvělý. Mimo to, že je doktor, je s ním taky sranda. a Sranda léčí, ne?

Mě přijde pan doktor výborný. Mluvil se mnou jako se sobě rovným partnerem, narovinu, upřímně. Cítila jsem z něj účast. Vyzkoušel několik léků, než našel ten, který mi plně vyhovoval a neměl žádné vedlejší účinky. Po stabilizaci stavu mne motivoval k naučení zvládání zátěžových situací v životě, tak, abych je zvládala i bez léků. V současné době jsem bez farmakoléčby (cca už 3 roky) a zatím nevypadá, že bych se z toho měl hroutit :-)

Super pán:)