Radka Panyová, kardiolog České Budějovice

MUDr. Radka Panyová

Kardiolog Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jírovcova 1, České Budějovice
Kardiologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Lékařka s velmi citlivým vnímáním pacienta, zprostředkuje pocit důvěry a cítíte se opravdu opečován jejím důkladným individuálním přístupem, vnímáte jako skoro jako člena dobré rodiny. Umí i velmi psychicky podpořit. Takových lékařů máme bohužel málo. Vše nejlepší do dalšího profesního života !!!! Vždy k ní rád přijdu a neměnil bych ji ani kdyby mě k tomu platili. Mimo jiné bych se rád poděkoval také u sestřiček na recepci, které se velmi a úspěšně snaží vyjít všem pacientům vstříc a povětšině s úsměvem a dobrou náladou. Tímto se motivuje i pacient a jde již positivně naladěn na konzultaci s lékařem, těmto patří také veliké poděkování. V.Skřepský


Ověřeny pacient

Při první návštěvě nebyla paní doktorka schopna zdůvodnit jí samotnou navržený zákrok. Jelikož mi nedokázala vysvětlit, proč bych zákrok měla podstoupit, odmítla jsem, načež mi sdělila, že by ho taktéž nepodstoupila(!!!). Dále navrhla každodenní užívání léků, což taktéž nedokázala zdůvodnit. S navrženou léčbou jsem nesouhlasila, a proto mi bylo do karty napsáno, že jsem odmítla léčbu. Podotýkám, že k výše navržené léčbě neviděl jiný lékař sebemenší důvod. I přesto, že jsem se po roce objednala k jinému lékaři, byla kontrola provedena opět MUDr. Panyovou. Paní doktorka se již ani neobtěžovala a výsledek vyšetření se mnou konzultovala v čekárně mezi ostatními pacienty. Jednání a přístup MUDr. Panyové považuji za neprofesionální a neetický. Doba se změnila, i pacient má svá práva a naštěstí i možnost vybrat si jiného lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti