Česká Třebová 54, Česká Třebová

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace zdravotní stav kočky, malátná, žrala s obtížemi

P. MvDr. Palán provedl celkem 3 testy ( z krve), hledala se příčina -podezření na kočičí leukémi příp. anémii, jeho ordinaci jsme navštívili v sobotu (provedeny 2 testy), výsledek:“ neví -jsou tam neidentifikovatelné změny“ – doporučil další rozbor, bude v úterý tj. za 3 dny, v ÚT řekl v pátek ( udiven, že mu volám) zřejmě na to úplně zapomněl a nepřiznal chybu, v PÁ: výsledek-„ neví přesně asi nějaká infekce“, jak léčit nedodal(nato jsem mu řekla že kočka ve čtvrtek pošla). Testy byly v hodnotě cca 1.800Kč...ale fakturu prý pošle-moje hodnocení: laxní, nespolehlivý, v telefonu z něj člověk musel informace doslova"tahat", do té doby jsme nic mimo očkování a odčervení nepotřebovali -velmi laxní, neprofesionální a špatný přístup. (ps: zkusili jsme jinou ordinaci, bylo už ale pozdě) Mikulajská M.- Česká Třebová
duben 2018

Podle mne vyborny zverolekar. Maximalne ochotny a ma skvely pristup. Vse vzdy na jednicku. Jen tak dal.

Výborný veterinář! Jsem ráda, že máme v našem městě skvělého doktora pro naše mazlíčky. Náš pejsek byl panem doktorem operován a jelikož jsme měli strach, že je starší tak vše dopadlo na jedničku!:) Mohu ho vřele doporučit každému, protože váš mazlíček bude konečně v dobrých rukou a nebojím se říci, že je nejschopnější veterinář široko daleko!:)

Otřesný zážitek. Ten člověk se 10 z 9 minut naší návštěvy věnoval telefonátu, kde prodával zákazníkovi svého eshopu pytel s krmivem. Na našeho psa se ani nepodíval, zdravotní problematika ho nezajímala. Na naši otázku co tedy s trávicími obtížemi našeho psa odpověděl tím, že nám prodal pixly s dietním krmivem a odešel do útrob domu. Náš problém nevyřešen, pes zbytečně vystresovaný, zbytečná cesta, šok, naštvání. Příště už pojedeme raději k veterináři.

ten nejlepší,vždy ochotný pomoci,naše fena měla těžký,komplikovaný porod,dvakrátr za noc přijel,odvezl na kliniku.fenu i štěńata zachránil.vřele doporučujeme.

Výborný lékař, nezbývá než souhlasit s předchozím příspěvkem. Se svým zvířectvem máme za sebou operace, kastrace a vždy vše v pořádku, dobrá péče i přístup.

Skvělý lékař, jsme s ním naprosto spokojeni. Vždy pomůže, ať už se jedná o jakékoliv zvířátko a ať přijdete v jakoukoli dobu. Už nám psa i operoval a vše bylo v naprostém pořádku, můžu jen a jen doporučit.