Ordinace kardiologa
Komenského 1173/7, Rumburk

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Ordinace kardiologa Jiný

Nikdy jsem nepsala zkušenosti s lékaři, ale u tohoto lékaře prostě musím. Naprosto profesionální přístup k pacientovi, sympaťák, naslouchá, vše v klidu, doporučuji všem

Žije pro svoji práci,ale sám se odbývá....Jeho nezajímá pracovní doba,ale pacienti,protože ctí Hypokratovu přísahu...Empativní přístup k pacientům je jedním z atributů úspěšnosti léčby a to on ví a proto je i tak úspěšný........

Neznám lepšího lékaře chodím k němu již dva roky a jsem velice spokojen s jeho prací a přístupem k pacientovi opravdoví profesionál

Pan doktor je "sympaťák" a dle mého názoru, velký profesionál.
Jeho profesionalita a skvělý přístup k pacientům, by měl být příkladem pro ostatní lékaře...a má fešnou sestřičku :-). Není co vytknout, kromě nervózních a mračících se důchodců v jeho čekárně...

Pana doktora si vážíme,že jako jeden z mála dobrých lékařů zůstal po odchodu z Rumburské nemocnice - Podhájí ve Šluknovském výběžku.Ještě jednou díky a doktore přeji jen hodné pacienty a milou a usměvavou sestřičku ve vaší ordinaci.

vyborny diagnostik, idividualni pristup k pacientovi a ucinna medikace. Jsem rad, ze je v Rumburku.

Pan doktor Vondráček, je velmi kvalitní lékař se skvělým přístupem k pacientům.Navštěvuji jeho ambulanci a jsem velice spokojen.

ohleduplny pristup ke kazdemu bez rozdilu.

Mám velmi dobré zkušenosti, vyšetřuje pečlivě, naslouchá pacientovi, má velmi dobrý přístup. Mám k němu plnou důvěru.

Velmi dobrý přístup k pacientů,pečlivé vyšetření,stanovení diagnozy,pečlivě zvažuje nasazéné léky jejich výsledek pro pacienta i z hlediska nákladů na léčení pro pacienta