Kardiologie
Lipová 14/807, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologie Jiný

Dnes jsem vezl k panu doktorovi manželku na odběr krve - pan doktor nedává žádanku - v Litvínově máme odběr krve u baráku, ale to by pan doktor přisel o peníze za odběr. No ordinace zavřená, zítra kontrola - pan doktor nebude týden ordinovat - bez jakéhokoliv upozornění na telefon. Tohle se nám přihodilo již několikrát. Pan doktor si dělá co chce - hřeší na to že je nepostradatelný, jiný není, nebo nebere.

Umístění: Kardiologie Jiný

Velice empatický a profesionální přístup jak od sestřičky, tak od pana doktora. Jako třešnička na dortu je opravdu vkusně zařízená kardiologická ambulance :) člověk se tu cítí opravdu příjemně :)

Musim souhlasit se všemi komentaři na pana doktora i na sestricku!!

Vzorová organizace práce.

Svědomitý, taktní, příjemný, odborně zdatný

Souhlasím se všemi zde uvedenými kladnými hodnoceními. Vyšetření jsem absolvoval 10.1.2011 a maximální spokojenost. Perfektní přístup k pacientovi, i sestřička příjemná. A mimochodem - ordinační hodiny má pan doktor vyvěšeny na dveřích.

slušný,zdvořilý a umí komunikovat s pacientem,svědomity

vyborný lekař, skvělý přístup k pacientovi

Nemohu nic vytknout. Příjemný doktor. Myslím, že na svůj věk (mladý) je zkušený a rozumí svému oboru. Příjemná ordinace i sestřička.

Velmi dobrý lékař,skvělý a odborný přístup k pacientovi