MUDr. Petr Slaný

Ošetřovatel Více

Raduň 1 adresa

Ošetř.agentura OASA Opava s.r.o, fyzio
Poštovní 239, Raduň

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Souhlasím s negativním hodnocením v předešlých komentářích,hodně arogantní přístup.Co se týká odbornosti nemůžu referovat,byl jsem jen na vstupní prohlídce do zaměstnání.

Jsem u pana doktora Slaného 15let a vždy mi ochotně a profesionálně pomohl. Nemůžu proti němu říci nic zlého a špatného.

Zažil jsem již mnoho lékařů s různými přístupy, ale tady panu Slanému se nikdo "nevyrovná". Arogantní, povýšený tón, hloupé připomínky, jinak naprostý nezájem. Nikde více, prosím.

Velmi arogantní "lékař". Jediné, co ho opravdu zajímá, je pocit vlastní důležitosti a peníze. Pacientovy problémy ho vůbec nezajímají.

Já jsem u pana doktora Slaného od té doby jak začal ordinovat u nás v Raduni a za tu dobu jsem neměla jediný problém,spíše naopak,dokázal mi poradit léky,které mi zabraly a díky němu a jeho domácí péč.služby,jsem o vánocích nemusela být v nemocnicí,ale v rodinném kruhu.Taky jsem maximálně spokojená s objednávkama,kde opravdu nemusíte čekat,takže ja dávam nejvyšší hodnocení-nejlepší.Taký se musím zmínit,že tam má vždy perfektní a milé sestřičky.
Demelová Anna

Vždy mi vyšel vstříc. Kontroluje si pravidelné lékařské prohlídky a upozorní na ně. Úplná spokojenost i s objednávkovým systémem. Moje nejdelší čekání na ošetření 15 minut.

Dobrý lékař.

Je to, s prominutím, největší zlatokop široko daleko. Okrádá stát i pacienty.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.