Odborný lékař alergologie a imunologie
Nádražní 29, Bruntál

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan Puci je podle mě dobrý alergolog je schopen pomoci , velmi dobrý přístup k pacientům velmi milý a vstřícný rozhodně bych neměnila jsem spokojená.

Rozhodně spokojená!

Chodil jsem za ním celé dětství a byl vždy velmi milý a vstřícný, i když třeba někdy roztržitý a hlavně - toho nejhoršího mě zbavil a za to jsem moc vděčný. Vím od kamarádů, jak to chodí u jiných alergologů v Bruntále a rozhodně bych neměnil kdybych nemusel (bydlím teď v Praze)

Chodil jsem k MUDr. Pucimu léta. Teď je pro mne bohužel nedostupný a musím hledat jiného alergologa. Byl jsem spokojený a kdyby to šlo, určitě bych u něj zůstal. Docela toleroval i moji nedůslednost a nakonec jsme se nad tím spolu zasmáli. Rozhodně pana doktora doporučuji.

Pan Puci je dle mého soudu vynikající alergolog, po letech, kdy mi nikdo nebyl schopen pomoci od ekzému, mi hned první návštěva u něj v ordinaci přišla jako zázrak. Znám hodně lidí, kterým efektivně pomohl, bohužel lidé spíše věnují energii stížnostem (zde), napsat pochvalu napadne málokoho.