Adresa

Divadelní 12, Rýmařov
Odborný lékař alergologie a imunologie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient

Nevážený pane doktore,běžte prosím podnikat jiný obor.Pokud nemáte zájem o člověka,když má problémy,a vy mu neumožníte,aby přišel ihned na vyšetření,abyste mu pomohl,tak nejste u mě doktor.Bohužel musím přehlásit syna jinam,i když bude dojíždět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Kromě problému se kterým k němu chodím, soustředil se i na jiné zdravotní problémy např. hloupé nachlazení. Oceňuji že ho zajímá můj celkový zdravotní stav, že ho zprominutím nezajíma jen to jestli jsem se opupínkovala, ale i proč a jaké to může mít návaznosti. A to že je antitalent na počítače mě vůbec netrápí. Ráda si počkám, když vím že mi pomůže kvalitně vyřešit můj zdravotní stav.


Ověřeny pacient

Pan doktor Puci je výborný odborník, léčil jsem se u jíné alergoložky cca 3 roky bez změny zdravotního stavu.. až tento pan doktor veškeré moje problémy vyřešil :)


Ověřeny pacient

Pan Puci je dle mého názoru vynikající alergolog. Pomohl mi zbavit se ekzému, který mě trápil léta a byl to až on (třetí lékař v řadě), který s léčbou uspěl. Lidé většinou hýří energií co se stížností týče (zde), napsat pochvalu napadne málokoho. Označit kvalitního lékaře za "nejhoršího" mi přijde opravdu nefér. Podle mě můžou být lidé na Bruntálsku a Rýmařovsku vůbec rádi, že tam tak dlouho vydržel.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti