IVAS - dom. ošetř. péče
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Agenturu domácí péče IVAS vřele doporučuji. Mají všeobecné zaměření, fungují 24 hod. denně i v sobotu a neděli. Jejich služby využívám pro své rodiče a jsem plně spokojena.

I já se připojuji k velmi dobrému hodnocení firmy IVAS,sestřičky byly prima!
Dana

I já se připojuji ke kladnému hodnocení, byla jsem moc spokojená.
Radka

Agenturu Ivas moc chválím a doporučuji!
Tatínek byl propuštěn z nemocnice po operaci nohy. Domů jsme dostali injekce, které si měl píchat do břicha 2krát denně. Na internetu jsem prošla všechny domácí péče a jen jediná "Ivas", byla schopná zabezpečit 2krát denně ,včetně sobot a nedělí, injekce píchat.
Byla jsem mile překvapena, že jsem mohla využít pro tatínka i rehabilitaci doma.
Všem sestřičkám a zvláště rehabilitačním ještě jednou děkuji za trpělivost, ochotu, lidský přístup!
Obdivuji Vás!

spokojenost ve všech směrech!

Pokud potřebujete dom.oš.péči, vřele doporučuji!
U své matky jsem potřebovala zajistit oš.péči a RHB. Obrátila jsem se i na jiné agentury, kde jsem bohužel nepochodila. Nebydlíme přímo v Č.Budějovicích a to byl další oříšek, péči jsem potřebovala i o svátcích, ev. soboty, neděle, jak to vyžadoval zdrav. stav matky.
U agent.IVAS nebyl žádný problém, vše se vyřešilo ihned a po telefonu!
Sestřičky byly milé, pomohly nejen mamince, ale i mne, zkušenostmi, radou, dobrým slovem....
Moc chválím !!!!