Opatovská 11, Praha 11
Alergologie Opatovská s. r. o. (mapa)

paní Dr. je milá, sestřička také. Chodím tam již mnoho let a naštěstí velké problémy nemám, jinak bych asi musela změnit lékaře, moc mi nesedí, je už stará a okoukaná, měla by uvolnit místo mladším.

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mojí alergie.

Vážená Drme,
pokud umíte psát tak doufám i číst!Vše co jsem absolvovala jsem popsala ve svém hodnocení!Léčila jsem se léta neúspěšně s imunitou a alergií (na ALERGOLOGII!!!),tak jsem hledala jiného lékaře.Jak jsem psala po 4měsících testování i krve, mám Zyrtec a stav se nemění.Stěžovala jsem si na nemocnost a popsala pocity už při první návštěvě.Při poslední jsem už požadovala léky tak mám Zyrtec!Protože světe div se:) mám alergii na pyly už od dětství,což mám i v anamnéze a v ordinaci jsem to sdělila hned při první návštěvě.Také mně zaráží,že se zde dělají testy všeobecně na směs trav a obilí a ne jednotlivě.Z minulé ordinace alespoň vím jaké trávě se mám vyhnout!A chlamydie ty má prý každý!Je spousta studií např.Mudr Ždichynec,které dokazují,že ne každému nevadí a co dokáží způsobit,takže by se jimi měl každý dobrý imunolog zabývat a ne je podceňovat a vše svádět na alergii!Má vleklá onemocnění po oslabení organismu tomu nasvědčují.Ať se Vám to líbí nebo ne já spokojená nejsem.A k paní doktorce jsem se chovala velice slušně:)nemějte obavy.Jinak mi také zrovna moc sympatická nepřipadáte!:))

Velice mě zaráží poslední reakce. Nějak se mi tomu nechce věřit. Dělali Vám testy z krve? Tam by se nejspíš přišlo na to, zda máte imunitní či dokonce autoimunitní onemocnění a to by se rozhodně neléčilo Zyrtectem, vzhledem k tomu, že autoimunitní onemocnění jsou např. cukrovka, lupus apod. Jinak možná že Zyrtec může psát Pl, ale já beru Zodac - je to to samé prakticky a světe div se, chodím kvůli tomu 4 krát ročně na alergologii, protože jsem alergik, to už tak bývá :-) Jinak jestli jste si stěžovala Paní doktorce na imunitu, je to divné, byla jsem u ní nedávno, jen jsem jí řekla, že mám problémy s usazenou rýmou a imunitou a hned mi napsala jedny lepší kapky, na imunitu mi napsala Ribomunyl atd. Kdykoliv jsem měla problém i mimo ordinaci alergologa, vše se mnou řešila. Na internetu působíte dost nepříjemně, záleží, jak se také k doktorům chováte, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Já se k většině bohužel nepřikláním. Mám již několik let problémy s celoroční častou nemocností a po předchozím neúspěchu jsem se obrátila na paní doktorku.Dostala jsem po 4měsících testování!! pouze antihistaminika,která beru již řadu let na alergii a můj stav se nelepší a zákaz všeho kvetoucího a květinového,včetně parfému.Pylovou alergii mám již od dětství!!Nemocnost cca 4 roky.Paní doktorka při návštěvě ordinace i po telefonu něco slíbí,ale při další návštěvě už zase o ničem neví a nepodívá se ani na anamnézu,když mně ještě moc nezná a musím vše opakovat,ale stejně to není nic platné. Mám pocit že má zmatek a neví si rady.Děkuji,ale Zyrtec může napsat i PL na to nemusím chodit k alergologovi!!Mám i problém s chlamydiemi,autoimunitou,imunitou obecně,ale to se zřejmě řeší Zyrtecem!

Vynikající přístup k pacientům.

Ze všech svých doktorů jí mám nejraději. Je hodná a v klidu. Jejím odborným znalostem naprosto důvěřuji a pomohla mi tam, kde jiní doktoři selhali. Líbí se mi, že se zajímá i o životní styl pacienta, protože to hraje významnou roli při našich potížích, ať už se jedná o alergie nebo jiné. Tedy dokáže i poradit, jak si člověk může pomoci sám svým přičiněním, a ne že jen vysolí léky a čau. Ve skutečnosti její rady mi pomohly mnohem více než jakékoli léky. Díky ní jsem zdravější než kdy dřív a praktického lékaře jsem neviděla již několik let. Jana Braňková

Chodím k Paní doktorce již 9 let a jsem s ní velmi spokojená. Je vždy milá a vstřícná a ochotná řešit i problémy mimo obor alergologie, takže mi mockrát pomohla v různých zdravotních problémech.

Paní doktorka je jak z nějaké pohádky,milá a moudrá která léčí především přístupem k pacientů což je v dnešní době zázračné.

Paní doktorka a sestřička jsou dvě velmi hodné, milé, vstřícné a pečlivé profesionálky.
Musím jejich péči i chování k pacientovi velice pochválit, protože jsem se s tak úžasným přístupem dlouho nesetkala.

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mojí alergie.

Vážená Drme,

Vynikající přístup k pacientům.