Pavla Lazosová, alergolog Praha

MUDr. Pavla Lazosová

Uložit

Alergolog Více

22 názorů

Uložit


Adresa

Alergologie Opatovská s. r. o.
Opatovská 11, Praha 11

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Alergologie Opatovská s. r. o. Jiný

Paní doktorka byla báječná, měla velmi lidský a trpělivý přístup k člověku, ale bohužel je už pár let v důchodu. Kéž by byli všichni jako ona!

H
Ověřený profil

paní Dr. je milá, sestřička také. Chodím tam již mnoho let a naštěstí velké problémy nemám, jinak bych asi musela změnit lékaře, moc mi nesedí, je už stará a okoukaná, měla by uvolnit místo mladším.

P
Ověřený profil

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mojí alergie.

Vážená Drme,
pokud umíte psát tak doufám i číst!Vše co jsem absolvovala jsem popsala ve svém hodnocení!Léčila jsem se léta neúspěšně s imunitou a alergií (na ALERGOLOGII!!!),tak jsem hledala jiného lékaře.Jak jsem psala po 4měsících testování i krve, mám Zyrtec a stav se nemění.Stěžovala jsem si na nemocnost a popsala pocity už při první návštěvě.Při poslední jsem už požadovala léky tak mám Zyrtec!Protože světe div se:) mám alergii na pyly už od dětství,což mám i v anamnéze a v ordinaci jsem to sdělila hned při první návštěvě.Také mně zaráží,že se zde dělají testy všeobecně na směs trav a obilí a ne jednotlivě.Z minulé ordinace alespoň vím jaké trávě se mám vyhnout!A chlamydie ty má prý každý!Je spousta studií např.Mudr Ždichynec,které dokazují,že ne každému nevadí a co dokáží způsobit,takže by se jimi měl každý dobrý imunolog zabývat a ne je podceňovat a vše svádět na alergii!Má vleklá onemocnění po oslabení organismu tomu nasvědčují.Ať se Vám to líbí nebo ne já spokojená nejsem.A k paní doktorce jsem se chovala velice slušně:)nemějte obavy.Jinak mi také zrovna moc sympatická nepřipadáte!:))

J
Ověřený profil

Velice mě zaráží poslední reakce. Nějak se mi tomu nechce věřit. Dělali Vám testy z krve? Tam by se nejspíš přišlo na to, zda máte imunitní či dokonce autoimunitní onemocnění a to by se rozhodně neléčilo Zyrtectem, vzhledem k tomu, že autoimunitní onemocnění jsou např. cukrovka, lupus apod. Jinak možná že Zyrtec může psát Pl, ale já beru Zodac - je to to samé prakticky a světe div se, chodím kvůli tomu 4 krát ročně na alergologii, protože jsem alergik, to už tak bývá :-) Jinak jestli jste si stěžovala Paní doktorce na imunitu, je to divné, byla jsem u ní nedávno, jen jsem jí řekla, že mám problémy s usazenou rýmou a imunitou a hned mi napsala jedny lepší kapky, na imunitu mi napsala Ribomunyl atd. Kdykoliv jsem měla problém i mimo ordinaci alergologa, vše se mnou řešila. Na internetu působíte dost nepříjemně, záleží, jak se také k doktorům chováte, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Já se k většině bohužel nepřikláním. Mám již několik let problémy s celoroční častou nemocností a po předchozím neúspěchu jsem se obrátila na paní doktorku.Dostala jsem po 4měsících testování!! pouze antihistaminika,která beru již řadu let na alergii a můj stav se nelepší a zákaz všeho kvetoucího a květinového,včetně parfému.Pylovou alergii mám již od dětství!!Nemocnost cca 4 roky.Paní doktorka při návštěvě ordinace i po telefonu něco slíbí,ale při další návštěvě už zase o ničem neví a nepodívá se ani na anamnézu,když mně ještě moc nezná a musím vše opakovat,ale stejně to není nic platné. Mám pocit že má zmatek a neví si rady.Děkuji,ale Zyrtec může napsat i PL na to nemusím chodit k alergologovi!!Mám i problém s chlamydiemi,autoimunitou,imunitou obecně,ale to se zřejmě řeší Zyrtecem!

Vynikající přístup k pacientům.

Ověřený profil

Ze všech svých doktorů jí mám nejraději. Je hodná a v klidu. Jejím odborným znalostem naprosto důvěřuji a pomohla mi tam, kde jiní doktoři selhali. Líbí se mi, že se zajímá i o životní styl pacienta, protože to hraje významnou roli při našich potížích, ať už se jedná o alergie nebo jiné. Tedy dokáže i poradit, jak si člověk může pomoci sám svým přičiněním, a ne že jen vysolí léky a čau. Ve skutečnosti její rady mi pomohly mnohem více než jakékoli léky. Díky ní jsem zdravější než kdy dřív a praktického lékaře jsem neviděla již několik let. Jana Braňková

J
Ověřený profil

Chodím k Paní doktorce již 9 let a jsem s ní velmi spokojená. Je vždy milá a vstřícná a ochotná řešit i problémy mimo obor alergologie, takže mi mockrát pomohla v různých zdravotních problémech.

H

Paní doktorka je jak z nějaké pohádky,milá a moudrá která léčí především přístupem k pacientů což je v dnešní době zázračné.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti