Adresa

Vila FLORA, Májová 19, Cheb
ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
34 názorů

R
Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Dobry den, doktor prisel pozde, byl velmi neprijemny a po te, co jina pani doktorka v jeho ordinaci po vsech vysetrenich vyvratila astma, doktor pouze poslechem rekl, ze ho ma a ze dostane “foukatko”. A komu teda verit, v 1 ordinaci 2 rozdílné názory. Nebyl schopen mi na to ani odpovedet. Pred mou tehdy 7 letou dcerou na mne zvysoval hlas a nezodpovedel otazky k tématu. Tak jsem se sebrala a sla a recept si vubec nevyzvedla. Zvolila jsem alernativni cestu. Uz nikdy bych k nemu nesla, natoz s ditetem. Neprijemny, arogantni, neslusny, zadna empatie a deti by nemel brat uz vubec.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. aler

Dobry den s panem doktorem jssem se setkala jednou,pediatr poslal meho syna na vysetreni k panu doktorovi.Ten mu zjistil astma a alergii.Pan doktor se semnou moc nebavil,byl arogantni,malemu nasadil kortikoidy a poslal nas domu.Chtela jsem si to potvrtdit od jineho alergologa a ten mi rekl rekl maly nemusi mit zadne kortikoidy.,po te jsem se rozhodla ze zustaneme u jineho alergologa a nasledny den jsem volala aby mi predal popripade poslal synovu dokumentaci,do telefonu na me rval,byl vulgarni a nasledne mi trisknul telefonem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

Dobrý den,vůbec nemohu souhlasit s hodnocením velmi dobrý,bohužel.Já se setkala pouze s arogancí a neochotou,nepříjemnému chování obou sester a měla jsem spíše pocit,že celou ordinaci svojí alergií neskutečně obtěžuji.Před rokem jsem si včas nezavolala kvůli výsledkům krevního vyšetření a kvůli tomu mi letos milý pan doktor odmítl napsat recept na kapky do nosu.To ,že jsem tou dobou ležela v Praze kvůli operaci ruky a měla jsem malinko jiné starosti,nikoho nezajímalo,chovali se ke mně všichni tři jako k nezodpovědnému spratkovi,který jim rozbil okno.Sama jsem zdravotník a ke svým pacientům se vždy chovám s úctou a pochopením.Očekávat něco podobného v této ordinaci nemá smysl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, musím, bohužel, potvrdit co už zde bylo řečeno několikrát a to, že pan doktor léčí astma bez řádného vyšetření pouze na základě několika otázek. Náš syn se u pana doktora léčil více jak rok na astma a při kontrole, kdy jsem si myslela, že mu léky na astma vysadí mi pan doktor, i přes nulové náznaky astmatu sdělil, že se mu to zhoršilo a chtěl mu nasadit zvýšenou dávku kortikoidů. Objednala jsem syna k jiné paní doktorce, která mu kortikoidy úplně vysadila, a zjistilo se, že syn je naprosto v pořádku a že léky bral zbytečně a že žádné nepotřebuje. Nyní je několik měsíců bez léčby a je v pořádku!!! K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení od pediatričky, kdy při přechodu do školky syn častěji kašlal. Pan doktor Štál nám hned při první návštěvě, pouze na základě informací o synovi, nasadil kortikoidy, které syn bral celý rok úplně zbytečně. Podotýkám, že pan doktor byl velmi nepříjemný a arogantní. Nechtěl se semnou o ničem bavit a na prosbu, zda by šlo kortikoidy vysadit, na mě křičel, zda chci, aby se mi syn udusil. Syn nikdy žádné záchvaty kašle neměl, pouze s příchodem do školky byl častěji nemocný. To ale pan doktor dělal, že neslyší. Je mi líto, že jsem syna rok zatěžovala něčím, co vůbec nepotřeboval, ale bohužel, jsem věřila panu doktorovi, který se tvářil jako velký profesionál a bohužel, není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Jdete k němu kvůli imunitě a on vám vymyslí astma. Po druhé návštěvě kdy jste objednání na 9hod.a do ordinace vcházíte ve 12hod.jsem to ukončil. Katastrofa. Nejde zde o léčení,nýbrž o získání pacientů pro pravidelné návštěvy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Navštívila jsem pana doktora v momentě, když jsem potřebovala oočkovat před dovolenou. Ačkoliv bylo v podstatě „za minutu dvanáct“, pan doktor byl velmi ochotný mi pomoci a vytrhl mi trn z paty. On i jeho personál se ke mně chovali moc hezky, takže ještě jednou děkuji.
L. Rybínová


N
Ověřeny pacient

Nase dcera byla podle pana doktora nevylecitelny astmatik. Po zmene doktora se potvrdila pouze alergie nikoliv astma a nase dcera byla tim padem temer rok ZBYTECNE lecena. POZOR na pana doktora je arogantni, to ale jiste vsichni vedi a take potrebuje pacienty...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Setkala jsem se s velmi příjemným, vstřícným chováním, laskavostí, úctou a vysokou erudovaností!!! Cítila jsem se v ordinaci pana doktora Štála i v péči sestřičky Haničky a její kolegyně velmi příjemně. Na dveřích není žádné: "NEKLEPAT, vyčkejte příchodu sestry!" Na každé zaklepání vyšla do plné čekárny sestřička a
pokaždé (!!!!) s úsměvem a laskavým tónem s příchozím komunikovala!!!! Neuvěřitelné!!!! Dokonce mi věnovali část polední pauzy na oběd.
Takto by měl vypadal kontakt lékař-pacient a sestra-pacient! VZOR pro všechny ostatní lékařské ordinace!!!!!!
Již při první návštěvě poznávám, že tady jsem v těch nejlepších rukou! Moc Vám děkuji, pane doktore a sestřičky, i když Vy nemáte čas tyhle řádky číst.... S pozdravem Margita Hrádelová, Ostrov


S
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost,lidský a velmi příjemný,ochotný přístup a to samé u sestry!!!! Přešel jsem od MUDr. Daniely Korytové a je to obrovský rozdíl. J.S.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je výbornej a sestřička úžasná.Nebýt pana doktora tak jsem snad dodnes na antibiotikách.Jeho pečlivost je obdivuhodná.Maximálně mi pomohl když jiní doktoři už nevěděli co se mnou.I s vrozenou vadou imunity se dá dost dobře žít.Je to prostě PAN DOKTOR!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti