ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol.
Vila FLORA, Májová 19, Cheb

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Profesionální přístup ,taktéž určení diagnózy a následné léčby.

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Doktor i sestra arogantní, vypadá to, že je obtěžujete a dávají vám to svým chováním značně najevo, neumí ani odpovědět na pozdrav. Už si hledám jiného alergologa, má trpělivost přetekla!

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Bohužel pan doktor byl arogantní,nepříjemný,bez
empatie,ani si pořádně nevyslechne veškeré problémy,aby se snažil najít příčinu,žádný naber krve,nic. Napíše jeden recept a odejděte. Velké zklamání z tohoto lékaře!

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Vstoupím poprvé do ordinace a první otázka: Vy kouříte? Ano. Tak co tady děláte? Co prosím? Co tady děláte, když kouříte. To máte být už dávno na plicním. Já Vás vyšetřovat nebudu. Aha, to jsem nevěděla, že kuřáky neošetřujete, na Vašich webových stránkách se nic takového nepíše.. Tak to byla má první a poslední návštěva u arogantního, nepříjemného, neochotného lékaře. Změna lékaře pomohla.,

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. Jiný

Dobry den, doktor prisel pozde, byl velmi neprijemny a po te, co jina pani doktorka v jeho ordinaci po vsech vysetrenich vyvratila astma, doktor pouze poslechem rekl, ze ho ma a ze dostane “foukatko”. A komu teda verit, v 1 ordinaci 2 rozdílné názory. Nebyl schopen mi na to ani odpovedet. Pred mou tehdy 7 letou dcerou na mne zvysoval hlas a nezodpovedel otazky k tématu. Tak jsem se sebrala a sla a recept si vubec nevyzvedla. Zvolila jsem alernativni cestu. Uz nikdy bych k nemu nesla, natoz s ditetem. Neprijemny, arogantni, neslusny, zadna empatie a deti by nemel brat uz vubec.

Umístění: ImunoSantana s.r.o. - klinická imunol. aler

Dobry den s panem doktorem jssem se setkala jednou,pediatr poslal meho syna na vysetreni k panu doktorovi.Ten mu zjistil astma a alergii.Pan doktor se semnou moc nebavil,byl arogantni,malemu nasadil kortikoidy a poslal nas domu.Chtela jsem si to potvrtdit od jineho alergologa a ten mi rekl rekl maly nemusi mit zadne kortikoidy.,po te jsem se rozhodla ze zustaneme u jineho alergologa a nasledny den jsem volala aby mi predal popripade poslal synovu dokumentaci,do telefonu na me rval,byl vulgarni a nasledne mi trisknul telefonem.

Dobrý den,vůbec nemohu souhlasit s hodnocením velmi dobrý,bohužel.Já se setkala pouze s arogancí a neochotou,nepříjemnému chování obou sester a měla jsem spíše pocit,že celou ordinaci svojí alergií neskutečně obtěžuji.Před rokem jsem si včas nezavolala kvůli výsledkům krevního vyšetření a kvůli tomu mi letos milý pan doktor odmítl napsat recept na kapky do nosu.To ,že jsem tou dobou ležela v Praze kvůli operaci ruky a měla jsem malinko jiné starosti,nikoho nezajímalo,chovali se ke mně všichni tři jako k nezodpovědnému spratkovi,který jim rozbil okno.Sama jsem zdravotník a ke svým pacientům se vždy chovám s úctou a pochopením.Očekávat něco podobného v této ordinaci nemá smysl.

Dobrý den, musím, bohužel, potvrdit co už zde bylo řečeno několikrát a to, že pan doktor léčí astma bez řádného vyšetření pouze na základě několika otázek. Náš syn se u pana doktora léčil více jak rok na astma a při kontrole, kdy jsem si myslela, že mu léky na astma vysadí mi pan doktor, i přes nulové náznaky astmatu sdělil, že se mu to zhoršilo a chtěl mu nasadit zvýšenou dávku kortikoidů. Objednala jsem syna k jiné paní doktorce, která mu kortikoidy úplně vysadila, a zjistilo se, že syn je naprosto v pořádku a že léky bral zbytečně a že žádné nepotřebuje. Nyní je několik měsíců bez léčby a je v pořádku!!! K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení od pediatričky, kdy při přechodu do školky syn častěji kašlal. Pan doktor Štál nám hned při první návštěvě, pouze na základě informací o synovi, nasadil kortikoidy, které syn bral celý rok úplně zbytečně. Podotýkám, že pan doktor byl velmi nepříjemný a arogantní. Nechtěl se semnou o ničem bavit a na prosbu, zda by šlo kortikoidy vysadit, na mě křičel, zda chci, aby se mi syn udusil. Syn nikdy žádné záchvaty kašle neměl, pouze s příchodem do školky byl častěji nemocný. To ale pan doktor dělal, že neslyší. Je mi líto, že jsem syna rok zatěžovala něčím, co vůbec nepotřeboval, ale bohužel, jsem věřila panu doktorovi, který se tvářil jako velký profesionál a bohužel, není.

Jdete k němu kvůli imunitě a on vám vymyslí astma. Po druhé návštěvě kdy jste objednání na 9hod.a do ordinace vcházíte ve 12hod.jsem to ukončil. Katastrofa. Nejde zde o léčení,nýbrž o získání pacientů pro pravidelné návštěvy.

Navštívila jsem pana doktora v momentě, když jsem potřebovala oočkovat před dovolenou. Ačkoliv bylo v podstatě „za minutu dvanáct“, pan doktor byl velmi ochotný mi pomoci a vytrhl mi trn z paty. On i jeho personál se ke mně chovali moc hezky, takže ještě jednou děkuji.
L. Rybínová