Drlíčov 150, Písek
Alergologie a klinická imunologie (mapa)

Jiráskova 116, Vodňany
Alergologie a klinická imunologie (mapa)

Umístění: Alergologie a klinická imunologie

Taková vstřícnost, ochota a profesionalita pana doktora se ve zdravotnictví už jen tak nevidí. Navíc se stále pozitivní sestřičkou v Písku tvoří dokonalý tým. Více takových lékařů a sestřiček a budeme do ordinace chodit s úsměvem :)

K panu doktorovi jsem začala chodit kvůli astmatu, které se mi objevilo v 6 letech. Zhruba od 13 jsem se léčila u něj a vždycky byl moc milý a pozorný. Neměla jsem s ním nejmenší problém. Teď už neberu žádné léky a dýchání je v pořádku. Mě většinou zabralo to co mi předepsal, a když ne, doporučil něco jiného. V první řadě předepisoval léky, které nemají moc vysoký doplatek, a navíc má i nasmlouvanou lékárnu, kde si léky pořídíte o něco výhodněji - i když to nikdy nebylo úplně levné, což je problém českého zdravotnictví.. Táta k němu chodí také, i když mu léčba pořádně nezabírá - má k astmatu ještě další chronické onemocnění, a nikdo si neví rady, je spokojený, protože najít doktora, který se o vás zajímá a netváří se, že ho hrozně otravujete, je téměř zázrak.

nemuzu si pana doktora vynachvalit je dobrej lekar a leky mi odnej zabyraj.. a zvisit davku leku u asmatu a alergii je z cela normalni..!!! taky ji zvisuji a je mi pak lip..!

Pan doktor se nevzdělává, léčí pořád stejnými léky. Když říkám, že mi nezabírají,tak mi je stále předepisuje,a že mám zvýšit dávku,ale v přiloženém návodu je tato zvýšená dávka zakázaná! Asi si ulehčuje práci s hledáním nových preparátů. Tzv. vakcíny mi povolil, i když jsem byla těhotná. Ptala jsem se jiného alergologa na tyto vakcíny, a on mi řekl,že se v těhotenství nemají brát,protože můžou poškodit plod.

Nejlepší jednání s pacientem, jaké jsem od lékaře zažila. Vstřícný, milý, upozorní i na možné jiné zdravotní komplikace nesouvisející s alergologií (řekla bych že je skvělý diagnostik). Sestřička milá a moc ochotná. I když toho mají určitě hodně jsou na pacienty příjemní a toho si moc vážím. Tady pacient opravdu vidí lidský přístup a to se dnes moc nestává. Doporučuji!

Je to jeden z nejlepších doktorů co jsem kdy mohla poznat, velmi pomohl mé dceři a stále pomáhá vřele doporučuji

První lékař, který se mnou podrobně probral alergologické onemocnění, doporučuji.

Na pana doktora nedám dopustit. Je to lékař s velkým L. Nasměroval nás správnou cestou, když už jsme nevěděli, kudy dál. Škoda, že nejsou všichni jako on. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu.

doktor ktery vám vždy pomůže

Odborník na svém místě.