Bubenečská 32, Borovany

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Neskutečně arogantní a ignorantský přístup dr. P. Müllera. Nemohu zapomenout na přijetí na sobotní pohotovosti, kdy na dotaz, aby mi doporučil urologii, protože můj problém byla nutnost urologické operace, prohlásil: No, nějaká nemocnice, třeba Bulovka." Dotazovala jsem se, zda např. nemocnice Na Homolce. Jeho odpověď "No to nevím, zda mají urologii, ale tady na Gyncentru tyhle operace neděláme". Od sestry jsem se dozvěděla, že každé úterý jezdí do Gyncentra v Hloubětíně lékař dr. Havel z Uhříněvse. Domnívala jsem se, že dr. Müller je opravdu jen výpomoc, takže má právo nevědět. Ale on patří do týmu lékařů Gyncentra prý už pár let. Nemohu tomu věřit. Nepohnulo se mu ani trochu svědomí, když jsme se na chodbě potkali. Byl schopen se žoviálně zeptat, jak se mám. Je to vůbec možné, že takový lékař tam patří, který není absolutně ochoten ani poradit, ale pochlubit se, že má dvě privátní gynekologické ambulace, to jsem se dozvěděla. Proboha, co s takovým lékařem? Jakto, že patří do týmů takových skvělých lékařů jako je dr. Karhan, který mne před pár lety operoval a byl to báječný člověk, na kterého vzpomínám s radostí a úctou, nebo dr. Novák nebo p. primář Pícha. Pane primáři, smekám před vámi a ještě jednou děkuji. Pacientka

Pan doktor mě především přesvědčil o tom, že je výborným obchodníkem. Chcete-li jít vlastní cestou a samy rozhodovat o tom, která vyšetření a testy v těhotenství podstoupíte, příliš pochopení u něj nenajdete. Zcela souhlasím s hodnocením ze 16. února 2010.

Pan doktor se mnou jednal v tíživé chvíli tak necitlivě, že se z toho velmi těžce vzpamatovávám. Nekorektní a neprofesionální přístup.

Skvělý odborník, příjemný člověk. Absolvovala jsem v Gyncentru operaci, kterou prováděl MUDr. Muller-přes komplikovanost zákroku s výborným výsledkem i bezproblémovým pooperačním průběhem. Vřele doporučuji všem, jak MUDr. Mullera tak Gyncentrum.

Asi napíši to samé jako několik pisatelek níže, ale nemohu si to odpustit.
Můj názor na Gyncentrum je bohužel velmi negativní. Když před dlouhými lety Gyncentrum otevřeli, tak to byla velmi moderní klinika a člověk se zde cítil velmi dobře a hlavně " v dobrých rukou" . Dost mě ale začalo vadit, že se zde začali střídat lékaři doslova jako počasí . Za cca 15 let co jsem v Gyncentru / bydlím poblíž/ mně už odešlo asi 6 lékařů za lepším, protože se v Gyncentru vždy s někým nepohodli. Bohužel dojíždět např. za nimi na druhý konec Prahy nemohu, tak jsem vždy v Gyncentru zůstala a vybrala si jiného lékaře / to byla ale chyba /. Také jsem skončila u Mudr. Mullera a přesně jak tady popisuje jiná pacientka, tak když jsem chodila jen na preventivní prohlídky, tak bylo vše O.K. a stěžovat jsem si nemohla. Celkem šok jsem zažila až když jsem začala mít jisté problémy a potřebovala jsem tedy důvěru a pomoc lékaře. V Gyncentru vše začíná a končí u peněz, to jsem za poslední rok zjistila velmi dobře. jejich péči musíte draze zaplatit.
Musela jsem tedy sundat ty růžové brýle a zapomenout na skvělé Gyncentrum, které se po revoluci otevřelo jako "luxusní zdravotnické zařízení" a podívat se realisticky co se stalo s Gyncentrem dnes. Jen tak matně si vzpomínám, jak na recepci seděly setřičky v zdravotnickém mundůru. Dnes tam sedí kdosi ve vytahaných svetrech a džínsách a jak už tady bylo níže psáno, tak se vás přede všemi na všechno ptají a já jsem nucená odpovídat před mnohdy desítkami dalších pacientů.V ordinaci není žádná kabinka a tak musím doslova dělat striptýz před doktorem, který na mě civí.
Má poslední návštěva u Mudr. Mullera a zároveň v Gyncentru se točila právě kolem peněz a doporučování naprosto skvělého "cosi" co mně mělo pomoci, ale bohužel tento zázrak pojiš´tovna nehradí. Pan doktor mi za tento "zázrak"účtoval 2400,- Kč a několik dní poté jsem zjistila, že si toto mohu sama s receptem koupit v lékárně a vyjde to na 1150Kč / to byla cena v jediné lékárně, kde jsem se zeptala, možná bych to sehnala někde i levněji/ . Pochopila jsem tedy jejich strategii a již více nechci zbytečně vyhazovat peníze za návštěvy tothoto gynekologického centra.Pan doktor Muller mně pak na mé poslední návštěvě ujistil, jak zázračný lék funguje a doporučil mi, že bych si měla koupit ještě jeden, aby to bylo na 100% vyléčené, prý je to tak na 80% v pořádku. To ale netušil, že jsem si přišla jen pro opis své karty, protože už jsem měla jiného lékaře a ten mi udělal všechna vyšetření a byla jsem 100% zdravá.Tak rada na závěr, nebo spíš pořekadlo, které by si mělo Gyncentrum vytisknout na své kartičky pro klientky : ČÍM VÍCE PENĚZ NÁM DÁŠ, TÍM VÍCE BUDEŠ ZDRAVÁ !
MARTINA J.

Pamatuji si tohoto lékaře jako výborného pracovitého,pečlivého gynekologa.Ale časy se mění a z výborného lékaře je automat na peníze,který přestal být pečlivý a vyšetření se stávaly stále častěji jednoduššími a úspornějšími.Jediná jeho starost je, aby měl neustálý příjem peněz a pacientky jsou tímto zdrojem.Proto si otevřel i svoji soukromou ordinaci.Platíte za nadstandart, platíte roční kartu a ještě peníze pro něj, o které si řekne. Známá mi říkala, že on si říká o peníze, když vám provádí výkon.Kdyby si neotevřel soukromou ordinaci a posílal do Hloubětína k výkonům pacientky z ordinace gyncentra, tak by si o peníze pro něj říkat nemohl.Ale je jen na nás,zda k němu budeme chodit.Já do jeho soukromé ordinace nechodím , vybrala jsem si jiného gynekologa co pracuje pro gyncentrum a jsem strašně spokojená.A žádné další peníze .....pro něj... navybírá. Nováková J.

K MUDr. Müllerovi jsem chodila od r. 2008. Na konci téhož roku jsem zjistila, že jsem těhotná. Vše probíhalo bez problémů a komplikací (je pravdou, že foto z UZ opravdu nedá a nemá možnost ho dát ani na flash disk), v červenci 2009 jsem o 4 týdny dřív porodila zdravou holčičku. Těhotenské poradny i poporodní kontoly - vše bez problémů. Dnes už vím, že jsem byla spokojená jen díky tomu, že jsem vždy přišla jako zdravý pacient bez problémů pouze na kontrolu - jakou bych tedy mohla mít negativní zkušenost? Rozhodli jsme se pro dalšího potomka co nedřív, takže letos v dubnu už jsem byla těhotná. Opět vše v naprostém pořádku...do pátého měsíce. Na poslední poradně jsem se sestry ptala, zda nemůžu mít nedostatek železa, protože jsem neustále unavená, spavá a omdlívám. Ta se podívala do měsíc starých výsledků krve a řekla, že bylo vše OK a za tu dobu se nic změnit nemohlo. Když jsem stejnou otázku položila MUDr. Müllerovi, nepodíval se ani do těch měsíc starých výsledků a pouze konstatoval "to je prostě jiný stav". O necelý týden později jsem začala v noci slabě krvácet a měla bolesti podbřišku, který zároveň tvrdnul. Hned v sedm ráno jsem volala sestře, ale ta mi řekla, ať přijdu v poledne (na místě mi řekla, že mé příznaky - krvácení v těhotenství - neshledala jako urgentní). Doktor mne prohlédl a řekl, že dítě žije a krvácení ani bolesti nejsou gynekologického původu. Tělo, připravující se na potrat, prý vypadá jinak. Bylo mi doporučeno zůstat přes den v klidu. Krvácení však neustávalo a bolesti se přes noc stupňovaly. Následující den, 27 hodin po návštěvě u MUDr. Müllera, už bohužel v Motole těhotenství nedokázali udržet a porodila jsem mrtvé dítě. Důvodem byl těžký zánět plodového vejce, který ohrožoval na životě nás oba. Absolvovala jsem několik dní v nemocnici, 2 revize a okamžitě po propuštění jsem hledala nového lékaře. Mimochodem - v nemocnici mi byla diagnostikována anémie, železo beru doteď. A k příspěvku ze 16. 6. - není pravda, že na Smíchově není jiný lékař, který přijímá nové pacienty, já jsem si před 2 měsíci na tomto serveru našla lékařku, ordinující na Ženských domovech, která má velmi pozitivní hodnocení a nové pacienty přijímá. Ještě bych ráda podotkla, že tento komentář píšu s odstupem času, takže není psán s takovým emotivním podkladem (i když ztráta dítěte, obzvlášť v tak vysokém stupni těhotenství, je něco, na co zapomenout nelze). Petra Sýkorová

V květnu jsem byla v Gyncentru na LPS. Byla to moje druhá operace v Gyncentru. Opět jsem tam byla maximálně spokojená. Na tom má svůj podíl i dr.Müller.
Přišel před operací. Přišel na JIP i po operaci, když za mnou byl manžel. Podotýkám, že přišel mimo vizitu jen za mnou, aby sdělil výsledek operace, když tam byl i můj manžel a požádal ho o to, že to chceme slyšet oba. Byl příjemný, citlivý, profesionální. Na všechno co jsme chtěli vědět odpověděl.
Byla jsem u něj po pár týdnech na kontrole. Opět se mnou prošel operační protokol, doporučil další léčbu. Na mě působil velmi dobře. Byla jsem s ním spokojená.
PS: v Gyncentru jsem dostala protisrůstovou síťků a vůbec jsem nic neplatila, tak jak bylo psáno níže.

U pana doktora jsem byla dnes poprvé, protože jsem v 10 týdnu těhotenství a po dlouhém shánění gynekologa po Praze byl jediný, který nabíral nové pacientky. Vyšetření proběhlo bez větších komentářů, pokud jsem se na něco zeptala, odpověděl. Co mě ale zarazilo, bylo, že když jsem ho požádala, jestli mi může vytisknout ultrazvuk miminka, odpověděl, že to není možné, a když jsem se zeptala, kdy to možné bude, odvětil, že u něj nikdy, protože nemá ultrazvuk napojený na tiskárnu. Na ultrazvuky prý budu chodit později někam jinam, tak tam mi to snad prý vytisknou. Byla jsem z toho dost zklamaná, všichni okolo mají obrázky svých dětí klidně i od pátého týdne, a já svoje miminko uvidím prvně asi až u porodu :-(. Navíc se gyncentrum na stránkách pyšní skvělým vybavením, a pak Vám nevytisknou ani obyčejný ultrazvuk, který byste dostala bez problémů v každé vesnické ordinaci.

K panu doktorovi jsem chodila nekolik let, ale krome dvou prohlidek za rok jsem od neho nikdy nic zvlastniho nepotrebovala. nejen, ze musim rict, ze pro nektere povahy muze vyznit jeho chovani velice arogatne a ne kazda pacientka tohle snese, nicmene jsem nejdriv neposlouchala kamaradky, ktere od nej odchazely k jinym lekarum. hlavni vec, ktera ho vzdy zajimala, bylo zaplaceni registr. poplatku 900 za rok. po tom, co jsem si sama nasla problem ve forme viditelnych kondilomat kolem posevniho vchodu a on mi tvrdil, ze je vsechno v poradku a ze "to tam ma byt", rozhodla jsem se zmenit lekare v ramci gyncentra. ihned jsem musela jit na zakrok - odstraneni kondilomat, ktere uz byly ve velkem rozsahu.
pana doktora nedoporucuji v zadnem pripade.