Adresa

Ordinace
Arbesova 477/9, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace operace Tříselné kýly

Touto cestou chci poděkovat MVDr Galkovi a jeho personálu který provedl operaci tříselní kyly,našemu yorkširku Enďičkovi. Je to náš člen rodiny od narození. Tuto kliniku navštěvujem od začátku založení v češle MVDr Galkem.S klinikou jsme nadměrně spokojeni,perfektní prací a přístupem MVDr Galkem a jeho kolektivem.Jsou to lidé na vysoke úrovni s přístupem k zvířatkům tak k jejím chovatelům.Tuto kliniku doporučují chovatelům kterým není jedno kdo ošetřuje jejích mazlíčky. Přejeme Vám ať se daří ve Vaší práci kterou děláte s láskou a maximálním úsilí pro zvířatka a jejích chovatele rodina Fojtikova.

R
Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora Galka minulý rok s 8mi měsíčním AUO, který pajdal na přední nohu. Pan doktor ho ohmatal, udělal bez řečí rtg snímek tlapky a řekl, že tam nic nevidí a že bude informovat nějakého svého kolegu zkušeného ortopeda. Po neustálém připomínání sama sebe, se nakonec oba doktoři usnesli, že na rtg nic nevidí, a že standardní postup je udělat rtg celého těla a pokud i ten vyjde negativně tak rozbor krve na boreliózu. S tímto jsem nesouhlasila, jak z důvodu věku psa, tak bohužel i peněz. Změnila jsem vet. ordinaci a tam psovi nasadili Alavis s tím, že má zhmožděné prsty. Pokud se po přísném dvouměsíčním klidovém režimu nezlepší, bude potřeba udělat rtg celého těla. Pes se zlepšil. Na rok. Poté začal znova pajdat, takže jsem po informacích a doporučeních na internetu zkusila zajet za paní doktorkou praktikující i Dornovu metodu do Vyškova a ta mému nyní 1,5 roku starému psovi diagnostikovala artrózu zápěstí po neléčeném zranění, (které dle jejího názoru bylo vidno i na rtg snímku z minulosti, který jsem jí přeposlala. Pes byl na prsty citlivý, ptž mu kosti tlačili na zhmožděné zápěstí.) Jsem zklamaná. Hlavně i proto, že žádný veterinář (jakéhokoli formátu) Vám neporadí ani nedoporučí léčbu anebo alespoň preventivní cvičení Dornovou metodou, když každý kdo ji zná, ví, že jsou její výsledky stoprocentní...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Kliniku pana Galka navstevuji s yorkem-clenem rodiny jiz od narozeni. Vzdy perfektni pristup personalu a mile a ochotne vystupovani. I ve vypjatych situacich dokazi podrzet a pejska mi uzdravili. Velmi doporučuji, David Šulkovský


I
Ověřený profil

Po zkušenostech s jinými veterináři v OL mi byl doporučen p. Galko a od té doby chodíme k němu už xlet. K jinému veterináři už bych pejska nevzala. Pan doktor sympaťák, kolegyně doktorky taktéž, ceny za ošetření v pořádku, prostředí a zázemí pro zvířátka skvělé. Mohu jen doporučit.


M
Ověřený profil

Klinika, kde si na veterináře jen nehrají, ale opravdu rozumí. Pan dotor Galko je sympaťák, který vždycky poradí a např. od doktorky Žůrkové by se mělo spousta rádoby veterinářů učit..Můžu jen doporučit! :)


P
Ověřený profil

Vřele doporučuji, máme výborné zkušenosti a skvělá je i paní doktorka Žůrková, která na této klinice pracuje. Klinika je oproti jiným sice dražší, ale když se jedná o závažnou věc a jinde si neví rady, určitě svému zvířátku dopřejte vyšetření u pana doktora. Máme v rodinně zkušenost, že jinde už nad léčbou zvířátka zlomili hůl, ale pan doktor ještě pomoct dokázal.


R
Ověřený profil

Jsme spokojeni, několikrát nám hodně pomohl. Doporučuji.


jsme s ním velice spokojeni


Jsem velice spokojená s panem doktorem Galkem. Věnuje se mému pejskovi i mně maximálně.Vždy je velice příjemný a prostředí, které pro naše pejsky vytvořil je na vysoké úrovni. Všem doporučuji.


výbornej :-) vše bez problémů :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu