Palackého 3/1463, Šumperk
Alergologie a imunologie s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Nikdy jsem nezažila, že by ke mně byl pan doktor Brož vulgární nebo dokonce nelidský. Při kontrole se setkávám naopak s velmi lidským, individuálním přístupem! Pan doktor se snaží využívat jak svých odborných znalostí, tak i znalostí o bylinkách a věcí z jiných léčebných oblastí.Řeší vše profesionálně, pokud je na něco krátký, doporučí i jiné kolegy, kteří jsou také na vysoké úrovni. Sestřičky taky musím jen chválit, s lékaři tvoří perfektní tým. Zuzka Filipová

Pan doktor na mě působí jako inteligentní, vtipný a vstřícný člověk. Maximálně se mi věnoval a opravdu se snažil mi pomoci. Jsem moc ráda, že jsem jeho pacientkou.

Dneska jsem byla na kontrole u pana doktora Brože, musím řici, že v životě jsem takový nelidský přístup nezažila, mám za sebou nějakou praxi v nemocnici a musím říci, že takové chovaní jsem nikdy neviděla. Je to mrzuté, když člověk se chce stát lékařem, pečovat, starat se a pomahat lidem a chova se vulgarne a nelidsky. Hodnotím velmi slabý, k tomuto doktorovi už nikdy nepůjdu, vubec se mnou nekomunikoval, když jsem se na něco zeptala citoval úryvek z Bible.

Člověk s otřesným chováním řeznického psa, používající vulgarismy, nepříjemný,
neochotný, ve svém oboru tápající...k němu již opravdu nikdy. Výrazně NEDOPORUČUJI!!!

Mimořádně kvalitní lékař s mimořádně širokým rozhledem. S hlubokým zájmem o pacienta a jeho zdraví. Uplatňuje důsledně nejmodernější světové poznatky imunoalergologie a příbuzných oborů. Děkuji a přeji mnoho dalších osobních a lékařských úspěchů. Doporučuji všem.