Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.
Lucie Zichová
Lucie Zichová
psychoterapeut
Plzeň
Dobrý den, Vztahy jsou složité a základem úspěšného vztahu je komunikace. Můžeme se jen dohadovat, co tím myslel. Chápu, že byste ráda věděla, co se stalo, ale pokud je mezi vámi tajemství, opravdu to není stabilní základ vztahu. Když ve Vašem vztahu není důvěra a upřímnost, nemohl by do budoucna fungovat. Nicméně ve Vašem případě jste na začátku vztahu, kde je důvěra zatím vratká a teprve si ji budujete. Píšete příliš málo informací na to, abych vám mohla poskytnout nějakou konkrétní radu nebo vysvětlení. Obecně však mohu doporučit zkusit s přítelem komunikovat a zjistit více informací. Pokud mu na Vás záleží, pokusí se najít nějakou cestu. Přeji hodně štěstí.

Veronika Pešková
Veronika Pešková
psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut
Jívová
Dobrý den, není důležité v tuto chvíli proč, ale jak. Jak a co člověk cítí, když je ve vztahu. Pokud si uvědomí, že vztah není kompatibilní, že necítí, co by cítit měl, je v pořádku se vzájemě netrápit a umožnit si, prožít štěstí s někým jiným. Láska je i o tom, umět druhého pustit. Krásný den.

Renata Luxová
Renata Luxová
psycholog, psychoterapeut
Kladno
Ano,poohlidněte se po někom jiném.Drzim palce.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se