Před 2 měsíci jsem měla větší psychické problémy. Od te doby se to docela uklidnilo až poslednich pá

3 Počet odpovědí:
Před 2 měsíci jsem měla větší psychické problémy. Od te doby se to docela uklidnilo až poslednich pár týdnů.. dva..tri se to zase rozjelo. Už předtím jsem zažila deprese a panicke ataky. Nikdy jsem se nelecila. Pred 5 lety jsem zila v psychickem teroru a domácím násilí. Dnes mi je sedmnáct a má to na mě větší dopad než bych chtěla. S otcem se nevidam, protože jakýkoliv náznak jeho přítomnosti ve mně způsobí ataku, byť je to i zmínka o něm. Již 6 let špatně spim, to uz beru za samozřejmost. Myslíte, že mám šanci úzkost, ataku, deprese, nespavost a vše s tim spojene zvládnout sama?
Díky za Váš dotaz. Šance, že to zvládnete sama, tady určitě je. Avšak výběr vhodného odborníka může zlepšení výrazně urychlit a vyhnula byste se tak dalším zbytečným létům v "šedé zóně". Domácí násilí a psychický teror negativně postihne v podstatě každého a už to, že si to člověk prožil, je samo o sobě hrozné. Není třeba se trápit bez pomoci ještě několik let navíc! Moc Vám držím palce.