Dobrý den. Je mi 41 a zhruba před rokem se mi začalo stávat, ze mi uniká moč. Často se mi stává, že večer jdu na toaletu, potom vlezu do sprchy a po opuštění koupelny cítím potřebu jít na toaletu opět. A občas v noci už ani nestihnu na záchod jít. Žádné jiné zdravotní problémy nemám, nekouřím, alkohol piji občas a s limitem, sportuji. Rád bych se zeptal, kde může být problém? Děkuji za odpověď Viktor
Pavel Erdös
Pavel Erdös
Olomouc
Často se tak může dít např.při chronickém zánětu prostaty. Určitě je vhodné urologické vyšetření.

Radovan Vrtal
Radovan Vrtal
Šternberk
Máte zřejmě tzv. hyperaktivní močový měchýř. Problém je funkční , tzn , že močový měc hýř neudrží v sobě větší objem a nutí vás chodit po menších porcích na WC. Lze problém léčit. Pokud budete chtít. Obj. se na vyšetření. Přineste si s sebou mikční kartu - záznam jednotlivých mikčních porcí za 48 hodin - např v 7:00 hodin vymočil 250 ml , v 8:10 : 80 ml atd. S pozdravem Dr Vrtal

František Kučera
František Kučera
Vyškov
Objednejte se na urologické vyšetření, stránky mám urologie-kucera@email.cz kde je i telefon.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se