Papilomy intimni partie

1 Počet odpovědí:
Dobry den, pane doktore. Byla bych Vam velice vdecna, kdybyste mi dokazal pomoct. Mam nekolik papillomek na intimnich partiich a vedle konecniku. Poprve kdyz jsem obratila na dermatologa, rikala ze jsou to obycejne pihy. A nic vazneho.casem se zvetsily v rozmerech a vyzadala jsem od gynekologa test na papilomavirus, ale te se jim v laboratori z nejakeho duvodu nezdaril, ze pry mam nejake latky v krvi, ktere tomu testu vadi a opakovat to nema smysl. Doktorka mi nabidla je odstranit skalplem, ale nechtela bych mit jizvu. Obratila jsem se jinam, kde mi to nabidliustrihnout nuzkami. Byla jsem v tu dobu tehotna a na takovy zakrok jsem pristoupit odmitla. Ty papilomy mi ale vadi, chci se toho zbavit a hlavne bojim se aby nebyly nejake rakovinotvorne. Prosim o pomoct, mohla bych pripasdne i navstivit v ordinaci. Predem moc krat dekuji.
Dobrý den, papilomy- condyloma v oblasti konečníku a genitálu se mohou opakovaně vracet a pro stanovení rizikovosti je třeba spec. vyšetření na HPV (nevím o protilátkách, které blokují takový test- ale nemůžu vědět všechno) K odstranění v oblasti genitálu se prosím obraťte na gynekologa příp. proktologa (u konečníku). V anší ambulanci ženy na condylomy nevyšetřujeme . S pozdravem M.Junášek