Nový pacjent

Chtěla bych se zeptat, zda registrujete nové pacjenty? Potřebovala bych konsultacji, protože vidím trochu húř, a taky bych potřebovala nové brýle. Nosím taky kontaktní čočky. Mám pojštěni v VZP. Předem děkuji za odpověď a přeju hezky den.
S pozdravem
Dobrý den, určitě registrujeme, ale t.č. jsem na rodičovské dovolené, kontaktujte prosím kolegy. Děkuji, zdraví
Petrová

Přeji dobrý den, nové pacienty u nás v Refrakčním Centru Praha stále ještě registrujeme. Bohužel nemáme uzavřenou smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou, tak byste si v tomto případě musela vyšetření uhradit sama. V případě zájmu o objednání na vyšetření nás prosím kontaktujte.

S pozdravem
prim. MUDr. Petr Novák
Refrakční Centrum Praha
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Můžete se objednat telefonicky nebo přes online formulář, který naleznete na webu Očního centra Praha. Kolegyně recepční Vám sdělí všechny potřebné informace. S úctou Andrea Janekova
nové pacienty přijímáme zcela bez omezení a v případě Vašeho zájmu se můžete na vyšetření k nám objednat.
Přeji hezký den.