Nový pacjent

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda registrujete nové pacjenty? Potřebovala bych konsultacji, protože vidím trochu húř, a taky bych potřebovala nové brýle. Nosím taky kontaktní čočky. Mám pojštěni v VZP. Předem děkuji za odpověď a přeju hezky den.
S pozdravem
Dobrý den, určitě registrujeme, ale t.č. jsem na rodičovské dovolené, kontaktujte prosím kolegy. Děkuji, zdraví
Petrová