Noční můry

1 Počet odpovědí:
Od srpna minulého roku trpím jednou a tou samou noční můrou.
Osoba ve snu na mě nemluví, ani se mě nedotkne. Jen kouká. Co způsobuje takovou můru?
Dobrý den. Děkuji za důvěru se kterou se na mě obracíte. Bez bližších podrobností nemohu na vaši otázku konkrétně odpovědět. Ve snech se nám často promítají naše prožitky, touhy, ale i svízele, které nás nějak ovlivnily, nebo jsou pro nás v nějaké formě významné. Pokud vás vaše „noční můra“ obtěžuje nebo vyvolává otázky, na které neznáte odpověď, doporučil bych vám vyhledat ve vašem okolí odborníka (psychologa, psychoterapeuta) a řešit s ním situaci osobně. Jistě vám pomůže najít nejen možnou příčinu, ale pomůže vám hledat i řešení uvedeného stavu. První krok, napsat dotaz již máte za sebou. Přeji vám, aby vaše další energie byla nasměrována k výběru, oslovení a osobní návštěvě vámi vybraného odborníka a vedla ke konkrétnímu řešení vaší otázky.