Dobrý den.<br /> Je mi 19 let, student střední školy a už delší dobu mám psychické problémy. Převážně se jedná o deprese, roztržitost (mám problémy se soustředit) a problémy s pamětí kdy často zapomínám a nejsem chopen udržet většinu myšlenek či informací v hlavě třeba jen přes 2 minuty, což mi dělá problémy při studiu.<br /> Zajímá mě jestli je to v mém věku něco takového normálního a časem to třeba přejde, nebo jestli bych to měl nějak řešit.
MUDr. Kristýna Drozdová
MUDr. Kristýna Drozdová Psychiatr, Psycholog Jihlava
Dobrý den, problémy s pamětí v takto mladém věku nejsou obvyklé, nejčastěji se ale jedná o narušení pozornosti a schopnosti ukládat si informace do paměti pod vlivem nějakého stresu, přetížení, úzkostných poruch či depresivních obtíží. Pokud k tomu máte ještě některou z výše uvedených obtíží, pak by jistě stálo za to, abyste navštívil odborníka kvůli podrobnějšímu vyšetření. s pozdravem kristýna Drozdová

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.